Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ.

РОЗРОБКА МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ.

Назва:
РОЗРОБКА МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,05 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний транспортний університет
На правах рукопису
УДК 656.345
Дмитрієв Олександр Миколайович
РОЗРОБКА МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ
МАРШРУТНИХ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ.
05.22.01- Транспортні системи.
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор ІГНаТЕНКО О.С., Українська Академія державного управління при Президентові України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ДОЛЯ В.К., Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідуючий кафедрою “Транспортні системи”;
кандидат технічних наук ТКАЧЕНКО А.М., УДП “Укрінтеравтосервіс”, начальник служби зовнішніх економічних зв'язків.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім В.Даля МОН України, кафедра “Транспортні технології ”.
Захист відбудеться " 22 " травня 2002 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий " 12 " квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дзюба О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ Однією з важливіших складових міської інфраструктури, без якої не можливе нормальне існування сучасного великого міста, є транспортна система. Рівень надання послуг міським пасажирським транспортом багато в чому визначає забезпечення трудової діяльності, культурного розвитку та відпочинку населення. Поряд з традиційними показниками, які обумовлюють і характеризують розвиток міського пасажирського транспорту в великих містах, серед яких збільшення чисельності міського населення і потреби в пересуваннях, освоєнням нових територій, в кризовій ситуації сьогодення необхідним є підвищення швидкості сполучення і комфортності поїздок з врахуванням платоспроможності населення. Міський транспорт є одним з джерел шуму і забруднення шкідливими речовинами екологічного середовища існування людини, виключно капіталоємною системою, в яку залучена велика кількість людських ресурсів, використовуються дефіцитні традиційні енергетичні джерела, які не відтворюються. За останні роки, з розвитком підприємства, значно збільшилась кількість приватних перевізників, які мають кілька автобусів, або мікроавтобусів і бажають “увійти” до міської транспортної системи для здійснення перевезень пасажирів на комерційній основі. На відміну від умов за адміністративно-командної системи, коли вирішувалась задача формування транспортної системи за дефіциту необхідної кількості транспортних засобів, то в ринкових умовах основними завданнями є оптимізація їх структури та кількості з впровадженням прогресивних технологій перевезень. Особливістю сучасних міських транспортних систем є широкий розвиток маршрутних таксомоторних перевезень, які забезпечують поїздки пасажирів підвищеної комфортності, при значно менших пасажиропотоках. Останнє особливо важливо в період спаду попиту на перевезення, коли їх доцільно здійснювати автобусами особливо малого та малого класів. Оскільки маршрутні таксомоторні перевезення виконуються в значній мірі паралельно з маршрутами автобусного, трамвайного, тролейбусного транспорту то необхідно узгодити таку маршрутну систему. За цих умов проблема збалансованого і ефективного використання і розвитку міських пасажирських транспортних систем набуває виключної актуальності, а її вирішення вимагає розробки і застосування сучасних підходів і методів.
ЗВ'ЯЗОК З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ. Наукові результати роботи одержані в процесі виконання завдань “Цільової комплексної програми розвитку транспортного комплексу України “Транспорт” (1992-2010рр.), “Плану науково-дослідних робіт” Міністерства транспорту України на 1999-2000 роки, “Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва на 1999-2000 роки”, затверджені Рішенням Київради від 30.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА МЕТОДІВ І МОДЕЛЕЙ ОРГАНІЗАЦІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСОМОТОРНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок