Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ФОРМУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,80 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
Гончарова Наталя Миколаївна
УДК 631.158:658.32
ФОРМУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Дацій Олександр Іванович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут
державного та муніципального управління”,
професор кафедри економіки підприємства та
маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лич Володимир Миколайович,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, м. Київ,
перший заступник директора
кандидат економічних наук, доцент
Ломовських Людмила Олександрівна,
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, доцент кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу.
Провідна установа – Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра економічної теорії та економіки сільського господарства, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 1 листопада 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: , м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, ауд. 213.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ.
Автореферат розіслано 30 вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В Україні в цілому та в її аграрному секторі зокрема відбулися політичні, економічні та соціальні перетворення, що зумовили перехід до ринкової економіки. В умовах нестабільного соціально-економічного стану сільського господарства відбуваються й психологічні зміни у свідомості людей, у системах їх цілей, цінностей та мотивів. У сільському господарстві встановлюються нові економічні та правові регулятори відносин аграрних підприємств з державою, партнерами, змінюються й внутрішньовиробничі відносини між керівництвом і підлеглими та між самими працівниками.
У цих умовах дослідження динаміки мотивації та матеріальної орієнтації працівників допомагає знаходити найбільш ефективні методи індивідуального та групового впливу з метою отримання найбільшої віддачі від використання праці з підвищенням її продуктивності, зайнятості та поліпшення задоволення потреб.
Недосконалість механізму матеріальної та моральної заінтересованості працівників села ослаблює їхню творчу активність, трудову дисципліну, знижує кваліфікаційний та культурний рівень. Розробка системи стимулів і мотивів приводить до підвищення заінтересованості працівників у результатах сільськогосподарського виробництва. Тому в сучасних умовах переважне значення має матеріальна основа мотивації праці в сільському господарстві.
Мотивація праці завжди була в полі зору науковців, спеціалістів і практиків та знайшла належне відображення в наукових працях багатьох зарубіжних учених-економістів, а саме: А. Сміта, В. Петті, Д. Рікардо, Р. Мальтуса та інших. Значний внесок у дослідження питань оплати праці зробили такі вчені, як: Л. Абалкін, І. Берзінь, А. Воронцов, В. Козловський, В. Медведєв, А. Мороз, А. Пересада, Г. Погосян, Н. Рабкіна, Н. Римашевська. Особливе значення для розкриття даної теми мають дослідження вітчизняних учених О.А. Бугуцького, В.С. Дієсперова, Г.Т. Завіновської, Н.С. Квасникової, А.М. Колота, Ю.М. Краснова, В.М. Лича, Л.О. Ломовських, І.І. Лотоцького, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ОСНОВИ МОТИВАЦІЇ ПРАЦІ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок