Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ З СОЛЯМИ МАГНІЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННя ПРИ МАГНІЙДЕФІЦИТНИХ СТАНАХ

ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ З СОЛЯМИ МАГНІЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННя ПРИ МАГНІЙДЕФІЦИТНИХ СТАНАХ

Назва:
ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ З СОЛЯМИ МАГНІЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННя ПРИ МАГНІЙДЕФІЦИТНИХ СТАНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
ГЕТАЛО ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 615.3:546.46].014.03:616-008.82
ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ З СОЛЯМИ МАГНІЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННя ПРИ МАГНІЙДЕФІЦИТНИХ СТАНАХ
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології ліків Запорізького державного медичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
Головкін В’ячеслав Олександрович
Запорізький державний медичний університет,
завідувач кафедри технології ліків
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних , професор
Борзунов Євгеній Єрмолайович
Київська медична академія
післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика,
професор кафедри промислової фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
Казарінов Микола Олександрович
ДП „Державний науковий центр лікарських
засобів” МОЗ та НАН України,
завідувач лабораторії таблетованих
лікарських засобів
Провідна установа: Національний фармацевтичний університет
Міністерства охорони здоров’я України, кафедра промислової фармації, м. Харків
Захист відбудеться „_30__”_березня______2006 р. о _1400_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за адресою:
04112 м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий „_ 24___”__лютого________2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Магній займає важливе місце у забезпеченні життєдіяльності організму. Дефіцит цього елементу проявляється багатьма симптомами і синдромами – від артеріальної гіпертонії та гестозу вагітних до серцевих аритмій, судомного скорочення м’язів та схильності до тромбоутворення.
Такі прояви стресу, як тривожність, дратівливість, порушення сну, серцебиття та серцева аритмія безпосередньо зв’язані з дефіцитом магнію. Підвищена потреба організму у іонах магнію існує при інтенсивному фізичному чи розумовому навантаженні, у період інтенсивного росту дітей, при загрозах викидня у вагітних тощо. Оскільки надходження цього елементу з їжею чи питною водою при таких станах є недостатнім, застосовують магнієвмісні препарати. Для їх виготовлення використовують як неорганічні так і органічні солі магнію. Ентеральне застосування лікарських засобів чи функціональних додатків до харчування з солями магнію сприяє швидкому і безпечному поповненню фізіологічних потреб у цьому елементі та не викликає у порівнянні з парентеральним введенням токсичних проявів гіпермагнезіємії. Серед неорганічних сполук магнію в останній час перевагу надають його хлоридноводневій солі та природному мінералу бішофіту із переважаючим вмістом MgCl2·6H2O. Ці солі на відміну від магнію сульфату не викликають гіпохлоремічного алкалозу і втрату тканинами калію. Їх застосування поширюється для профілактики і лікування станів і захворювань, пов’язаних з гіпомагнезіємією.
Ефективним вирішенням проблеми магнієвого дефіциту є ентеральне введення композиції сполуки магнію і піридоксину гідрохлориду. Таке поєднання сприяє всмоктуванню магнію у шлунку, забезпечує його проникнення та більш тривале утримання клітинами.
Відомі препарати з поєднанням сполук магнію та вітаміну В6 зарубіжного виробництва – Магвіт В6 (таблетки), Магне В6 (таблетки і розчин в ампулах для перорального застосування), Магурліт (гранули) не можуть повністю задовільнити потребу населення нашої країни у відповідних засобах.
Актуальним є опрацювання вітчизняних лікарських форм для лікування і профілактики станів, пов’язаних з гіпомагнезіємією.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ З СОЛЯМИ МАГНІЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННя ПРИ МАГНІЙДЕФІЦИТНИХ СТАНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок