Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЕТАПНА КОРЕКЦІЯ МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ У ПЛАЦЕНТІ ПРИ ЗАГРОЗІ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ

ПОЕТАПНА КОРЕКЦІЯ МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ У ПЛАЦЕНТІ ПРИ ЗАГРОЗІ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ

Назва:
ПОЕТАПНА КОРЕКЦІЯ МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ У ПЛАЦЕНТІ ПРИ ЗАГРОЗІ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,95 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Марчукова Тетяна Василівна
УДК 618.39-021.3:611-013.85
ПОЕТАПНА КОРЕКЦІЯ МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ У ПЛАЦЕНТІ ПРИ ЗАГРОЗІ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Одеса 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Буковинській державній медичній академії МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, доцент Яцожинська Уляна Юрівна, професор кафедри клінічної імунології Кримського державного медичного університету ім. С.І.Георгієвського МОЗ України
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Нізова Наталія Миколаївна,
Одеський державний медичний університет МОЗ України, професор кафедри акушерства і гінекології
кандидат медичних наук, доцент
Романенко Ніна Михайлівна
Кримський державний медичний університет
ім. С.І.Георгієвського МОЗ України,
доцент кафедри акушерства
і гінекології №2
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної
освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України,
кафедра акушерства, гінекології та перинатології
Захист дисертації відбудеться 13.04.2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.600.01 при Одеському державному медичному університеті МОЗ України (65026, м.Одеса, Валіховський пров., 2)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного медичного університету МОЗ України (65026, м.Одеса, Валіховський пров., 2)
Автореферат розісланий 12.03.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.мед.н., професор Л.С.Годлевський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема невиношування вагітності має не лише медичні, але й важливі соціальні та демографічні аспекти, що обумовлено низьким рівнем народжуваності та відсутністю зниження частоти невиношування в Україні [Венцковський Б.М., 1992].
В останні роки демографічна ситуація в країні характеризується безпрецедентними для мирного часу темпами падіння народжуваності та природнього приросту та стійкою тенденцією до росту смертності населення [Мазорчук Б.Ф., 1996]. Серед причин загальної смертності населення перинатальна патологія посідає четверте місце і залежить від функціонального стану гестаційної системи мати-плацента-плід [Грищенко О.В., 1996].
Частота передчасних пологів складає 10%, але з ними пов'язано 50% випадків перинатальної захворюваності і смертності [Запорожан В.М., 1996]. Виходжування недоношених дітей потребує багато економічних затрат, складної сучасної апаратури, тривалого стаціонарного лікування [Нізова Н.М., 1998]. Отже, особливої актуальності набуває проблема профілактики патологічних станів перинатального періоду, що мають безпосередній вплив на подальший фізичний та ментальний розвиток людини. [Гойда Н.Г., 1998].
Незважаючи на різноманітність причин невиношування, переривання вагітності реалізується у всіх випадках через порушення механізмів, які забезпечують нормальний ембріо- та фетогенез [Барашнев Ю.И., 1991]. Важливу роль при цьому відіграють дисфункції фетоплацентарної системи [Нагорна В.Ф., 1996; Савельева Г.М. и соавт., 1991].
Таким чином, актуальність дисертаційної роботи пояснюється необхідністю удосконалення методів профілактики і лікування цієї патології на основі детального аналізу причин незадовільних результатів, шляхом визначення патогенетичних механізмів формування та розвитку плацентарної недостатності при лікуванні невиношування на підставі комплексного вивчення морфофункціональних порушень у фетоплацентарному комплексі та в такий спосіб виділити найбільш доцільні методи лікування.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Тема дисертації є фрагментом планової науково-дослідної роботи кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої гінекології Буковинської державної медичної академії "Профілактика та корекція порушень структурно-функціональних систем матері та плоду в екологічно несприятливих регіонах України" (№ держареєстрації 01.97.V.008250). Дисертант була співвиконавцем теми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОЕТАПНА КОРЕКЦІЯ МОРФОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОРУШЕНЬ У ПЛАЦЕНТІ ПРИ ЗАГРОЗІ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок