Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,25 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ПОЧТОВЮК Андрій Борисович
УДК 352.088.6
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ
КАДРІВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:
РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ
25.00.04 - регіональне управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській Академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Лебединський Юрій Петрович,
Українська Академія державного
управління при Президентові України,
завідувач кафедри управління містом.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент Бакуменко Валерій Данилович,
Українська Академія державного
управління при Президентові України,
начальник управління координації
наукових досліджень;
кандидат наук з державного управління,
Олуйко Віталій Миколайович,
Хмельницький інститут регіонального
Управління та права, ректор.
Провідна установа: | Донецька державна Академія
Управління, Міністерство освіти і
науки України.
Захист відбудеться 13 червня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, Київ – 57, вул. Ежена Потьє, 20.
Із дисертацією можна ознайомиться у науковій бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України (03057, Київ – 57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 11 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження Державна служба демократичної, соціально-орієнтованої держави повинна захищати права і свободи громадян, задовольняти їх соціальні потреби, сприяти реалізації їх інтересів, а відтак, суто правовий інститут державної служби трансформується в соціальний. Прагнення того, щоб державний службовець був не просто кваліфікованим спеціалістом, а людиною із широким світоглядом, діловими й високими моральними якостями зумовлює необхідність досягнення цього завдання відповідно до стратегії модернізації державного управління, що передбачає перехід до демократичних форм правління, поступову децентралізацію загальнодержавних функцій.
Держава у своєму розвитку підходить до такої межі, яка вимагає певної децентралізації. Тому центр відповідальності за вирішення більшості питань буде переноситися на місцеві органи управління і самоврядування.
У цих умовах державні службовці будь-якого рівня, в тому числі й регіонального, мають бути готові й здатні до оперативного, гнучкого реагування на нові соціальні, економічні та інші проблеми, до сприйняття громадської думки. Це означає, що не тільки в державному масштабі, але й на регіональному рівні, до реальних політичних процесів державного управління, буде залучатися все більше державних службовців. Оскільки кадри це особливий інструмент ефективного й послідовного здійснення зовнішньої і внутрішньої політики держави, то від їх професійної компетентності, моральності, бажання самовдосконалення й службового зростання значною мірою залежатимуть динамізм і результати перетворень як на загальнодержавному, так і регіональному рівнях.
Дисертаційна робота тісно пов'язана з розробкою комплексу найважливіших проблем становлення й управління системою підготовки кадрів державних службовців регіональних органів.
Державні службовці регіональних органів мають бути наділені знаннями, вміннями й навичками з урахуванням інтересів різних соціальних груп, у тому числі й національних меншин. Відсутність цих якостей може призвести до негативних наслідків, що виявляються в усіх сферах життя економіці, науці, культурі, міжнаціональних відносинах, геополітиці. Слід відзначити, що сучасний апарат державного управління не має достатніх можливостей практичної реалізації як загальнодержавних функцій, так і вирішення регіональних проблем, тому і суспільство відповідно реагує на це, часто сприймаючи державного службовця як недостатньо професійну людину, яка прагне лише зробити кар'єру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: РЕГІОНАЛЬНИЙ АСПЕКТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок