Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ МІНЛИВОСТІ КРИТЕРІЇВ НАДІЙНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ МІНЛИВОСТІ КРИТЕРІЇВ НАДІЙНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ МІНЛИВОСТІ КРИТЕРІЇВ НАДІЙНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
198
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет
водного господарства та природокористування
Косінов Василь Петрович
УДК 628.17 (628.153):519.17
ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ
З УРАХУВАННЯМ МІНЛИВОСТІ КРИТЕРІЇВ НАДІЙНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
05.23.04 – водопостачання, каналізація
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Рівне – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
ХОРУЖИЙ ПЕТРО ДАНИЛОВИЧ,
Інститут гідротехніки і меліорації
Української аграрної академії наук, м. Київ,
завідувач відділом сільськогосподарського
водопостачання та каналізації
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
ПРОКОПЧУК ІВАН ТИМОФІЙОВИЧ,
Київський національний університет будівництва
і архітектури, професор кафедри водопостачання
кандидат технічних наук, доцент
НОВОХАТНІЙ ВАЛЕРІЙ ГАВРИЛОВИЧ,
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри гідравліки,
водопостачання і водовідведення
Провідна установа – Харківська національна академія міського господарства
МОН України, кафедра водопостачання, водовідведення
та очищення вод.
Захист відбудеться “ 8” квітня 2005 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .104.01 при Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33000, м. Рівне, вул. Соборна, 11.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НУВГП за адресою: 33000, м. Рівне,
вул. Приходька, 75.
Автореферат розісланий “5” березня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Востріков В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Водопровідні мережі й водоводи є спорудами у складі систем подачі й розподілу води (СПРВ) сучасних населених пунктів і вміщають елементи з різним конструктивним устроєм, технічним ресурсом та мають складну топологію. Такі трубопровідні системи повинні задовольняти вимогам надійного забезпечення всіх споживачів розрахунковими витратами води з необхідним напором при найменших витратах на будівництво й експлуатацію не тільки самих трубопроводів, що входять до їх складу, але й гідравлічно пов’язаних із ними водопровідних споруд. Проблеми забезпечення надійної й ефективної роботи трубопровідних систем пов`язані з тим, що вони працюють у надзвичайно складних умовах експлуатації, під впливом дії на них різноманітних факторів конструктивного, об`єктивного і суб`єктивного характеру. При цьому суттєво змінюються характеристики надійності й економічності всієї системи водопостачання.
Визначення надійності таких споруд потребує спеціальних досліджень та обробки статистичного матеріалу у значних обсягах, що не завжди можливо у зв’язку з недосконалістю існуючих методик реєстрації відмов та методів аналізу факторів, що впливають на їхнє виникнення й оцінку характеристик надійності. Одним із перспективних методів вирішення цієї проблеми є уточнення перевірених практикою залежностей характеристик надійності й економічності, створення модельних залежностей для прогнозування їх мінливості від термінів експлуатації окремих ділянок трубопроводів. Це дозволяє, залежно від потреби, змінювати конструктивні характеристики елементів трубопровідної системи, задавати оптимальний конструктивний устрій або режими її експлуатації, підвищуючи надійність і ефективність роботи в цілому.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами робіт. Робота продовжує дослідження, що проводились на кафедрі водопостачання та бурової справи Національного університету водного господарства та природокористування згідно із загально-кафедральним планом виконання держбюджетних і госпдоговірних робіт “Розробка нових та вдосконалення діючих споруд забору, очищення та транспортування води населених пунктів і промислових підприємств” та “Вдосконалення методів гідравлічних і техніко-економічних розрахунків водопровідних споруд” і “Впровадження результатів розробок у підготовку науково-педагогічних кадрів у навчальний процес”, в яких здобувач брав участь як виконавець (1999 – 2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ З УРАХУВАННЯМ МІНЛИВОСТІ КРИТЕРІЇВ НАДІЙНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ В ПРОЦЕСІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок