Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЛИБИННИЙ РОЗПУШУВАЧ ЛОКАЛЬНОЇ ДІЇ

ГЛИБИННИЙ РОЗПУШУВАЧ ЛОКАЛЬНОЇ ДІЇ

Назва:
ГЛИБИННИЙ РОЗПУШУВАЧ ЛОКАЛЬНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,08 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
МАКАРЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.132.3
ГЛИБИННИЙ РОЗПУШУВАЧ ЛОКАЛЬНОЇ ДІЇ
Спеціальність 05.05.04 - машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП), Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Романовський Олександр Леонтійович, Національний університет водного господарства та природокористування МОН України, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор, Нічке Вільгельм Вільгельмович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, МОН України
- кандидат технічних наук, доцент Фомін Анатолій Вікторович, Київський національний університет будівництва і архітектури, МОН України
Захист відбудеться “5” червня 2008 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К08.085.03 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул.. Чернишевського, 24-А, ПДАБА.
З дисертацією можна ознайомитьсь у бібліотеці ПДАБА, 49600, м. Дніпропетровськ, вул.. Чернишевського, 24-А.
Автореферат розісланий “3 ” травня 2008 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні виробництва вимагають розпушування ґрунтів в локальних зонах, що розташовані під орними шарами і на значних глибинах.
Так, процес будівництва матеріального дренажу вимагає ефективного розпушення ґрунту в придренній зоні, водопроникність якої впливає на ефективність роботи дрени. Підорні шари ґрунту внаслідок техногенного впливу ущільнюються, що призводить до деградації угідь. Ліквідація наслідків такого впливу можлива шляхом розпушування. Крім цього будівництво термогідравлічних систем з метою збільшення ефективності тепловіддачі ґрунтового середовища вимагає ретельного обсипання труб, яка можлива при якісному розпушуванні ґрунту в зоні їх прокладання.
Процес глибинного розпушування ґрунту енергомісткий, тому перспективним є створення ефективного розпушувача локальної дії.
Вирішенню цих задач присвячена дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності до програми наукових досліджень Національного університету водного господарства та природокористування "Розробка та впровадження енергозберігаючих робочих органів машин для глибокого різання важких ґрунтів" (номер державної реєстрації UA01012656P ), яка є складовою частиною державної міжгалузевої науково-технічної програми України з пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки.
Мета і задачі досліджень. Метою даної роботи є підвищення ефективності процесів глибинного розпушування в локальних зонах, обумовлених технологією виробництва.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
- встановити основні закономірності процесу руйнування ґрунту з залученням глибинного розпушувача із самообертовими фрезами;
- розробити математичні моделі та методику визначення параметрів самообертової фрези глибинного розпушувача з врахуванням різних умов роботи обладнання і якості розпушення ґрунту на виході із фрези;
- обґрунтувати геометричні параметри самообертових фрез глибинного розпушувача;
- дослідити вплив робочого обладнання на ґрунтове середовище;
- розробити методику проектування та інженерного розрахунку, запроектувати і дослідити глибинний розпушувач із самообертовими фрезами.
О б’ є к т д о с л і д ж е н н я – процеси руйнування ґрунту глибинними розпушувачами локальної дії із самообертовими фрезами.
П р е д м е т д о с л і д ж е н н я – робочі органи розпушувачів локальної дії.
М е т о д и д о с л і д ж е н н я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ГЛИБИННИЙ РОЗПУШУВАЧ ЛОКАЛЬНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок