Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПЛОДІВ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ ТА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ПРОДУКТАХ КОНСЕРВУВАННЯ

ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПЛОДІВ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ ТА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ПРОДУКТАХ КОНСЕРВУВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПЛОДІВ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ ТА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ПРОДУКТАХ КОНСЕРВУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,33 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОСОКІНА НІНА МАКСИМІВНА
УДК 634.7:664.8
ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПЛОДІВ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ
ТА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ПРОДУКТАХ КОНСЕРВУВАННЯ
06.01.15 – первинна обробка
продуктів рослинництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора сільськогосподарських наук
Умань – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Уманському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант: | доктор сільськогосподарських наук, професор
НАЙЧЕНКО Володимир Михайлович,
Уманський державний аграрний університет,
професор кафедри технології зберігання та переробки плодів і овочів
Офіційні опоненти: | доктор сільськогосподарських наук, професор
КОЛТУНОВ Віктор Андрійович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів
доктор сільськогосподарських наук, професор
ІВАНЧЕНКО В’ячеслав Йосипович,
Національний інститут винограду і вина „Магарач” УААН, заступник директора з наукової роботи
доктор технічних наук, професор
ТУРБІН Віктор Олексійович,
Південна філія „Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету, завідувач кафедри технології виробництва, зберігання і переробки продукції овочівництва та стандартизації
Захист відбудеться „29” січня 2008 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.844.01 Уманського державного аграрного університету за адресою: навчальний корпус № 2, аудиторія 142, вул. Давиденка, 1, м. Умань, Черкаська область, 20305.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Уманського державного аграрного університету за адресою: вул. Давиденка, 3, м. Умань, Черкаська область.
Автореферат розісланий „21” грудня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Манзій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
За сучасних екологічних умов актуальним є захисне харчування, пошук біологічно цінної сировини природного походження та створення на її основі продуктів з позитивним впливом на здоров’я людини.
Цим критеріям відповідає чорна смородина, плоди якої містять у достатній і збалансованій кількості біологічно активні речовини, а за вмістом незамінних – аскорбінової кислоти та поліфенольних речовин, що мають регулярно надходити до організму, їм немає рівних серед плодоягідної продукції.
Вирішити проблему цілорічного забезпечення населення цілющими плодами чорної смородини можливо за рахунок їх достатнього виробництва та застосування високоефективних методів консервування – заморожування, виробництва соків, нектарів, компотів, концентрованих продуктів.
Актуальність теми. Чорна смородина – полівітамінна культура з високими дієтичними і лікувальними властивостями, може стати джерелом виключно цінної сировини, що забезпечить вирішення пріоритетного напряму харчування.
Сутність проблеми у науковому обґрунтуванні шляхів і методів раціонального використання плодів з метою збереження біологічно активних речовин. Актуальними проблемами технологічного характеру, що потребують вирішення, є всебічне вивчення потенційних можливостей плодів чорної смородини, факторів, які формують їх товарний стан та хімічний склад, оптимізація існуючих та розробка нових технологічних підходів, розширення асортименту консервованих продуктів із залученням іншої плодової сировини.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Протягом 1981–1985рр. дослідження виконували за тематичним планом Уманського державного аграрного університету „Розробити раціональну технологію тривалого зберігання свіжих яблук, плодів кісточкових і ягідних культур”, (ДР №81096756), з 1986 р. – за комплексним планом „Удосконалити технологічні процеси виробництва плодів та ягід, вивчити і запровадити високопродуктивні сорти плодових і ягідних культур, способи зберігання та переробки продукції садівництва в Лісостепу України”, (ДР №01870091007), а з 2001 р. – за темою „Розробка сучасних конкурентоспроможних технологій виробництва харчових продуктів рослинного походження” (ДР №0101 U004498).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЯКОСТІ ПЛОДІВ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ ТА ЇЇ ЗБЕРЕЖЕННЯ В ПРОДУКТАХ КОНСЕРВУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок