Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ДИНАМІЧНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ІНТЕГРАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

МЕТОДИ І ЗАСОБИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ДИНАМІЧНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ІНТЕГРАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ДИНАМІЧНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ІНТЕГРАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,07 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ
ім. Г.Є.ПУХОВА
Амід Газі
УДК 681.3.057:518.12
МЕТОДИ І ЗАСОБИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ
ДИНАМІЧНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ІНТЕГРАЛЬНИХ
МОДЕЛЕЙ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України/
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук, Митько Лідія Олексіївна, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, старший науковий співробітник відділу моделювання динамічних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, Саух Сергій Євгенович, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, провідний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент, Положаєнко Сергій Анатолійович, Одеський національний політехнічний університет, завідувач кафедри комп’ютеризованих систем управління.
Провідна установа: Інститут проблем математичних машин та систем Національної академії наук України, м. Київ.
Захист відбудеться "29" червня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.185.02 Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України за адресою: 03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 15.
Автореферат розісланий "29" травня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук _____________ Семагіна Е.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Високі темпи розвитку техніки і наукових досліджень нерозривно пов'язані з ефективним застосуванням інформаційних технологій, які базуються на математичних методах обробки інформації. Дослідницькі задачі пов'язані з вивченням нових явищ і об'єктів, встановленням закономірностей, виявленням і описом невідомих раніше ефектів. Створенню зразків нової техніки і промислових технологій передує об'ємний цикл досліджень, побудова комп'ютерних засобів моделювання і проектування. Комп'ютерні інформаційні технології є основою сучасних процесів розробки і функціонування автоматизованих і автоматичних систем управління технологічними процесами, виробничими і рухомими об'єктами.
До функцій комп'ютерно-інформаційних технологій вказаного призначення входить розв’язування задач ідентифікації різних класів об'єктів за допомогою обробки експериментальних даних. Створення комп'ютерних методів і засобів для розв’язання задач ідентифікації є складною і трудомісткою проблемою, розв’язок якої поки що не можна вважати цілком завершеним у зв'язку з високою складністю математичних постановок вказаних задач, зворотних по відношенню до задач аналізу, а значить і методів їх розв’язування. Алгоритми і програми, що реалізовують методи ідентифікації, повинні забезпечувати задані, як правило, високі показники продуктивності, швидкодії і точності комп'ютерних засобів при наявності похибок в початкових експериментальних даних. Таким чином, тема даної роботи є актуальною як в теоретичному, так і в прикладному аспектах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в Інституті проблем моделювання в енергетиці НАН України їм. Г.Е. Пухова в рамках науково-дослідної роботи "Структурно-алгоритмічнi методи та засоби комп'ютерного моделювання складних енергетичних об'єктів з розподіленими та змінними параметрами" ("Виток"), № д/р 0101U000024, де автор проводив дослідження по створенню інструментальних засобів для побудови і ефективного застосування інтегральних методів розв’язування задач комп'ютерного моделювання стаціонарних і нестаціонарних динамічних об'єктів електротехнічного та енергетичного призначення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ДИНАМІЧНИХ ОБ'ЄКТІВ НА ОСНОВІ ІНТЕГРАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок