Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ ТЕХНІКИ ТА ЖИВОГО ТЯГЛА НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ВАНТАЖІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ЕФЕКТИВНІСТЬ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ ТЕХНІКИ ТА ЖИВОГО ТЯГЛА НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ВАНТАЖІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ ТЕХНІКИ ТА ЖИВОГО ТЯГЛА НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ВАНТАЖІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,05 KB
Завантажень:
422
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
УДК 631.145:631.372
ВЛАСЮК Петро Миколайович
ЕФЕКТИВНІСТЬ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ ТЕХНІКИ
ТА ЖИВОГО ТЯГЛА НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ВАНТАЖІВ
У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Спеціальність 08.07.02 - економіка сільського
господарства і АПК
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 1998


Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, заслужений
діяч науки і техніки України Котелянець В.І.,
головний науковий співробітник Інституту
аграрної економіки УААН.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Пилипченко Олександр Іванович, професор
кафедри фінансів, грошового обігу та кредиту
Київського університету ім. Тараса Шевченко;
 
кандидат економічних наук, доцент
Здерєва Тамара Олександрівна, в.о. професора
кафедри економіки циільної авіації Київського
міжнародного університету цивільної авіації.
Провідна установа: кафедра економіки АПК Львівського
державного аграрного університету
 
Захист відбудеться “ ” жовтня 1998 р. о 14-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.350.01. при Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 252127 м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки м. Київ, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх.
Автореферат розісланий “ ” вересня 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук Малік М.Й.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. З поглибленням ринкових відносин зростає актуальність комплексного формування матеріально-технічної бази в сільському господарстві та раціонального її використання. Одне з основних місць в матеріально-технічній базі відводиться енергетичним ресурсам, серед яких важлива роль належить транспорту. В складі енергетичних потужностей, враховуючи використання тракторів на перевезенні вантажів, на транспорт припадає 45-55%. Здійснюючи перевезення різних вантажів в процесі виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції, транспорт впливає на ефективність виробництва. Від безперебійної та ритмічної роботи транспорту залежить повнота, своєчасність виконання технологічних процесів, а також рівень продуктивності рослинницьких і тваринницьких галузей. Тому дослідження питань, що стосуються використання різних транспортних засобів, транспортного обслуговування агропромислового виробництва, є актуальними.
Стан вивчення проблеми. Дослідженню проблеми формування та раціонального використання транспорту в сільському господарстві присвячені праці багатьох учених: Є.Бузовського, О.Бурлая, М.Вергуна, В.Гобермана, Н.Дорофеєвої, В.Ігнатова, В.Котелянця, Л.Кормакова, В.Перебийноса, О.Пилипченка, М.Пугачова, Б.Ходасевича, В.Ема та інших дослідників.
Наукові праці цих та інших вчених мають велике значення в плані поліпшення транспортного обслуговування сільськогосподарських підриємств у різні періоди їх розвитку, раціональної організації перевезення вантажів і використання транспортних засобів в умовах поглиблення спеціалізації та концентрації сільськогосподарського виробництва тощо. В останні роки обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення економічних взаємовідносин в сфері сільського транспору.
Проте на сучасному етапі, коли має місце спад виробництва сільськогосподарської продукції, коли практично єдиними енергоносіями на сільському транспорті є бензин та дизельне паливо, які до того ж різко подорожчали, потрібні додаткові дослідження, спрямовані як на ефективне використання механічних засобів транспорту, так і на раціональне їх поєднання з гужовим транспортом. Останнє зумовило вибір теми дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація є складовою частиною програми досліджень Інституту аграрної економіки УААН, сформованої на виконання постанови Ради Міністрів УРСР від 27 грудня 1990 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ РАЦІОНАЛЬНОГО ПОЄДНАННЯ ТЕХНІКИ ТА ЖИВОГО ТЯГЛА НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ВАНТАЖІВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок