Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

СИНТЕТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
СИНТЕТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,91 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національна академія наук України
Міністерство освіти і науки України
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій та систем
СНИТЮК Оксана Іванівна
УДК 330.4:338.436
СИНТЕТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ
СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на кафедрі математичних методів еколого-економічних досліджень.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
Ляшенко Ігор Миколайович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри математичних методів еколого-економічних досліджень
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Точилін Віктор Олександрович,
Інститут економічного прогнозування НАН
України, завідуючий відділом секторальних
прогнозів та кон’юнктури ринку,
кандидат фізико-математичних наук, доцент
Черняк Олександр Іванович,
Київський національний університет імені Тараса
Шевченка, завідувач кафедри економічної
кібернетики економічного факультету
Провідна установа: Київський національний економічний
університет, кафедра економіко-математичних
методів
Захист відбудеться “_26_”_травня_ 2004р. о _14.00_ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.171.02 у Міжнародному науково-навчальному центрі інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680 МСП Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту кібернетики
ім. В.М. Глушкова НАН України, 03680 МСП Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
Автореферат розісланий “_23_”_квітня_ 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Ревін В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Протягом останніх років економіка аграрного сектору України зазнає глибокого реформування, характеризується підвищенням ділової активності товаровиробників та фінансовою стабілізацією. Ринкові умови господарювання передбачають дотримання принципів самоокупності та самофінансування підприємств усіх форм власності, підвищення їх конкурентоспроможності та беззбиткове ведення бізнесу. Керівництво сільськогосподарських підприємств має формувати альтернативні варіанти організації виробничої діяльності, які б забезпечували не тільки досягнення кінцевої мети діяльності, а і зменшення ризику недоотримання прибутку.
У сільському господарстві з метою правильного і раціонального використання земельних, трудових і матеріальних ресурсів необхідно прагнути оптимального поєднання галузей рослинництва з галузями тваринництва і розвитком аграрного сервісу. Тенденції останнього часу, що полягають у переорієнтації структури сільськогосподарського виробництва на збільшення розмірів посівних площ зернових культур, не сприяють збільшенню його ефективності та відродженню тваринницької галузі. Ще одним негативним чинником є неоптимальний розподіл ресурсів в умовах їх дефіциту. Однією із причин цього є відсутність кваліфікованої інформаційно-аналітичної консультативної допомоги сільськогосподарським товаровиробникам.
В економічній практиці оптимізація еквівалентна адаптації. Пошук оптимального розв’язку економічної проблеми та оптимальної поведінки суб’єкта гос-подарювання рівносильний знаходженню ада-птивної стратегії, яка за умов, що диктуються навко-лишнім середови-щем, гарантує найкращий результат. Вона повинна мати динамічний харак-тер і визначатись варіацією внутрішніх та зовнішніх умов процесу виробництва. Оптимальна стратегія найчастіше реалізується осо-бою, що приймає рішення, і по-лягає у розподілі ресурсів таким чином, щоб максимізувати ефективність виробничої діяльності. Розробка аналітико-інфо-рмаційного забез-печення цього процесу є одним із визначальних факторів, що дозволяє реалі-зувати ефективне виробництво та мінімізувати негативні наслідки можли-вих ризиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИНТЕТИЧНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ СТРУКТУРИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок