Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВУЗЛА ШТОК - УЩІЛЬНЕННЯ штока ДВОПОРШНЕВИХ БУРОВИХ НАСОСІВ

ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВУЗЛА ШТОК - УЩІЛЬНЕННЯ штока ДВОПОРШНЕВИХ БУРОВИХ НАСОСІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВУЗЛА ШТОК - УЩІЛЬНЕННЯ штока ДВОПОРШНЕВИХ БУРОВИХ НАСОСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,03 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу
 
ГЛАДКИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 622. 242.6-192
ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВУЗЛА ШТОК - УЩІЛЬНЕННЯ штока
ДВОПОРШНЕВИХ БУРОВИХ НАСОСІВ
Спеціальність 05.05.12 – Машини нафтової і газової промисловості
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
 
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Парайко Юрій Іванович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, доцент кафедри нафтогазового обладнання.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Дрогомирецький Ярослав Миколайович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, професор кафедри зносостійкості та відновлення деталей машин;
кандидат технічних наук Бучинський Мирослав Яремович, закрите акціонерне товариство "Пласт" (м. Полтава), начальник науково-дослідницького центру.
Захист відбудеться 2 жовтня 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.04 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ , вул. Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
Автореферат розісланий “ 31 “ __серпня_2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 20.052.04
кандидат технічних наук, доцент Корнута О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вимоги, поставлені на сучасному етапі розвитку науки і техніки до експлуатаційних характеристик та ремонту різноманітних деталей і вузлів бурових та нафтопромислових машин, спричинюють необхідність ширшого використання нових прогресивних технологій виготовлення, зміцнення та відновлення.
У різних галузях народного господарства, особливо таких як нафтогазова промисловість, значна кількість деталей машин працює в умовах комплексної дії високих статичних і динамічних навантажень у присутності абразиву і промивної рідини під високим тиском. У зв’язку з цим велике значення має забезпечення захисту поверхонь деталей від зношування.
Довговічність насосного обладнання бурових установок в значній мірі залежить від досконалості конструкції вузлів і деталей, зносостійкості робочих поверхонь, оптимальності застосування зміцнюючих технологій. До напрямків підвищення зносостійкості робочих поверхонь, які найбільш інтенсивно розвиваються в галузі захисних покрить, відносяться методи наплавлення і напилення, причому газотермічне нанесення порошкових композиційних покрить є одним із найбільш перспективних.
Формування покриття за допомогою технології газотермічного напилення плазмовим методом вигідно відрізняється від інших технологій нанесення покрить, оскільки дає змогу наперед задавати необхідні характеристики напилюваного шару, формувати шари товщиною до 1...4 мм на виробах різних форм і розмірів, їм властива висока міцність, зносостійкість, корозійна стійкість тощо. Такі переваги відкривають перспективи широкого застосування металевих сплавів для захисту конструкційних матеріалів від зносу та корозії.
Однак, впровадження зносостійких покрить стримується в зв’язку з нестачею науково обґрунтованих рекомендацій з їх продуктивності, встановлення оптимальних режимів їх одержання і визначення галузей застосування. Тому вирішення завдання підвищення довговічності вузла шток-ущільнення штока бурових насосів за рахунок сучасної технології газотермічного напилення та вдосконалення його конструкції є актуальним і потребує подальшого розвитку.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота над дисертацією виконувалась у рамках державної науково-технічної програми ДКНТ України 05.52.06/151-94 „Розробка та впровадження ефективних методів зміцнення та відновлення деталей вузлів тертя” комплексного проекту 04.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ДОВГОВІЧНОСТІ ВУЗЛА ШТОК - УЩІЛЬНЕННЯ штока ДВОПОРШНЕВИХ БУРОВИХ НАСОСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок