Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> сТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ ЗГИНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ З ЛОКАЛЬНИМ І ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПОПЕРЕДНІМ НАПРУЖЕННЯМ

сТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ ЗГИНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ З ЛОКАЛЬНИМ І ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПОПЕРЕДНІМ НАПРУЖЕННЯМ

Назва:
сТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ ЗГИНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ З ЛОКАЛЬНИМ І ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПОПЕРЕДНІМ НАПРУЖЕННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,92 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія
залізничного транспорту
Асанов ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.012.46+624.014.2
сТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ ЗГИНАЛЬНІ
ЕЛЕМЕНТИ З ЛОКАЛЬНИМ І ТЕХНОЛОГІЧНИМ
ПОПЕРЕДНІМ НАПРУЖЕННЯМ
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному
університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти
і науки України.
Науковий керівник
кандидат технічних наук, доцент
Ізбаш Михайло Юрійович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
доцент кафедри залізобетонних
і кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Стороженко Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний
університет ім. Ю. Кондратюка,
професор кафедри конструкцій
з металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук, доцент
Лобяк Олексій Вікторович,
Українська державна академія залізничного
транспорту, доцент кафедри будівельної
механіки і гідравліки.
Провідна установа:
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури Міністерства
освіти і науки України, кафедра
залізобетонних і кам'яних конструкцій,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 17 червня 2004 р. о 13оо годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, .
Автореферат розісланий 14 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. техн. наук, доцент Ватуля Г.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сталезалізобетонні згинальні елементи являють собою клас збірно-монолітних несучих конструкцій, ефективність роботи яких забезпечується раціональним об'єднанням для спільної роботи монолітної залізобетонної плити в стиснутій зоні і сталевих балок у розтягнутій. Вони знайшли застосування в мостах, у конструкціях перекриттів різних типів будівель і ін. Особливо широко вони почали застосовуватися в реконструкції, обсяги якої в останні роки значно зросли. Її специфікою є проведення робіт у стиснутих умовах без застосування монтажних механізмів, унаслідок чого при перекритті прольотів збільшеної довжини виникають труднощі, зв'язані з великою власною масою сталевих балок. Крім того, застосування балок з великою висотою перетинів у багатьох випадках приводить до необхідності зменшення висоти реконструйованих приміщень.
Одним з найбільш ефективних шляхів зменшення висоти перетинів несучих елементів є їхнє попереднє напруження. Однак попереднє обтиснення сталезалізобетонних елементів мало досліджене і поки в будівельній практиці широко не застосовувалося.
Усе викладене вище визначає перспективність розробки і дослідження ефективних типів попередньо напружених сталезалізобетонних згинальних елементів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до тематики наукових досліджень, які проводяться кафедрою залізобетонних і кам'яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за тематичним планом, затвердженим Міністерством освіти і науки України, - тема: “Дослідження залізобетонних конструкцій і їхніх технологій з високоефективних матеріалів на нових методологічних основах” (номер держ. реєстрації 0100U000221), за планом ХДТУБА – тема: “Ефективні несучі системи для нового будівництва і реконструкції будівель та споруд”, за планом Міжрегіональної асоціації “Залізобетон” - тема: “Конструкції сталезалізобетонних перекриттів з локальним і технологічним попереднім напруженням для нового будівництва і реконструкції будівель і споруд”.
Мета роботи – створення сталезалізобетонних згинальних елементів зі спільним локальним і технологічним попереднім напруженням і розробка методики їхнього розрахунку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: сТАЛЕЗАЛІЗОБЕТОННІ ЗГИНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ З ЛОКАЛЬНИМ І ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПОПЕРЕДНІМ НАПРУЖЕННЯМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок