Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФормУВАННЯ ЕфективноЇ системИ управлІННя жиТЛОВо-комунальнИм ГОСПОДАРСтвом У ВЕЛИКИх промИСЛОВИх центрах

ФормУВАННЯ ЕфективноЇ системИ управлІННя жиТЛОВо-комунальнИм ГОСПОДАРСтвом У ВЕЛИКИх промИСЛОВИх центрах

Назва:
ФормУВАННЯ ЕфективноЇ системИ управлІННя жиТЛОВо-комунальнИм ГОСПОДАРСтвом У ВЕЛИКИх промИСЛОВИх центрах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,67 KB
Завантажень:
308
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ

Рибалка Олексій Терентійович
УДК 351.778.52:353.1
ФормУВАННЯ
ЕфективноЇ системИ управлІННя
жиТЛОВо-комунальнИм ГОСПОДАРСтвом
У ВЕЛИКИх промИСЛОВИх центрах
Спеціальність 25.00.04 – Місцеве самоврядування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Рибак Володимир Васильович,
Верховна Рада України (м. Київ), депутат
Офіціальні опоненти:
доктор економічних наук, професор Качала Тамара Миколаївна, Черкаський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Черкаси), завідувач кафедри менеджменту;
кандидат наук з державного управління Долгальова Олена Вячеславівна, Донбаська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України (м. Макіївка), доцент кафедри менеджменту організацій і права.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра економічної теорії та фінансів.
Захист дисертації відбудеться “21” вересня 2004 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163-а.
Автореферат розісланий “17” серпня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Я.С. Клейнер
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Соціально-економічна трансформація суспільства робить неминучим залучення міст до ринкових відносин. Належним чином мають змінюватися і методи управління багатогалузевим міським господарством. При цьому перед органами місцевого самоврядування постає складна і досить суперечлива задача: забезпечити досягнення соціальної, неринкової за своєю сутністю мети – створення належних життєвих умов для міського населення економічними ринковими засобами (за рахунок адаптації соціального організму до жорстких умов ринку, що розвивається).
Особливо гостро зазначена проблема виявляється в одній з найважливіших сфер міського соціального комплексу – житлово-комунальному господарстві (ЖКГ). Саме ця сфера безпосередньо формує середовище проживання городян і так само безпосередньо зазнає деформуючого впливу неадекватності одержаних у спадщину від періоду планової економіки принципів внутрішньогалузевого господарювання й радикально змінених зовнішніх “правил економічної гри”.
Невирішеність протиріч призвела ЖКГ до кризи. Збереження негативних тенденцій, що склалися, здатне викликати руйнування житлово-комунальної інфраструктури міста і дестабілізацію соціально-економічного стану в цілому.
Гострота проблеми зумовила пильну увагу до неї широкої громадськості. Публікації з досліджуваного питання показують, що тема актуальна не тільки для перехідного періоду, і не тільки для України. Особливості міської господарської системи як суб’єкта економічних відносин розглядалися в працях Ф. Броделя, Б.Дж. Сімпсона, А.О’Саллівана, Дж. Форрестера, О.Г. Вороніна, В.В. Фінагіна та інших. Дослідженню ролі і місця ЖКГ у соціально-економічному розвитку суспільства, притаманних галузі проблем і шляхів їх вирішення присвячено праці В.Н. Амітана, О.І. Безлюдова, О.Л. Завади, О.Ю. Кучеренка, Г.І. Оніщука, В.В. Рибака, Г.М. Семчука, Ф.Г. Тагі-заде і багатьох інших авторів. Різні аспекти управління складними системами, до яких відноситься і ЖКГ, розкриваються у працях Ф.Ш. Гуіяра, М.Х. Мескона, Дж. Надлера, В.О. Дружиніна, Д.С. Канторова, Ф.М. Русинова та ін.
Проведені дослідження створюють передумови для успішного пошуку шляхів формування ефективної системи управління ЖКГ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ФормУВАННЯ ЕфективноЇ системИ управлІННя жиТЛОВо-комунальнИм ГОСПОДАРСтвом У ВЕЛИКИх промИСЛОВИх центрах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок