Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ РОЗРОБКИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ РОЗРОБКИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ РОЗРОБКИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,05 KB
Завантажень:
161
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Харківський державний технічний університет радіоелектроніки
Сафван А. С. Аль Салаймех
УДК 681.518:061
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ РОЗРОБКИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Левикін Віктор Макарович, Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, завідувач кафедрою інформаційних управляючих систем.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор Самойленко Микола Іванович, Харківська державна академія міського господарства, завідувач кафедрою систем автоматизації проектування;
- кандидат технічних наук Танянський Сергій Станіславович, Харківській державній університет внутрішніх справ, доцент кафедри інформаційних систем та технологій в діяльності ОВС.
Провідна установа - Національний технічній університет “Київський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки Украіни, кафедра технічної кібернетики .
Захист відбудеться “06” червня 2001 p. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел: (0572) 40-94-51.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “28” квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Саєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Досягнення науково-технічного проґресу обумовили бурхливий розвиток нових інформаційних технологій і, як наслідок цього, виникнення складних організаційно-технологічних систем керування об’єктами різних типів та призначення. Необхідність вирішувати з єдиної точки зору задачі постачання, виробництва і реалізації виготовленої продукції обумовила розробку лоґістичних систем, основне призначення яких - підвищення якості рішень, що приймаються, з метою поліпшення загальносистемної ефективності управління. Фахівці з управління системами організаційного типу трактують логістику як сукупність різноманітних видів діяльності з метою одержання необхідної кількості продукції з найменшими витратами в потрібний час та в зазначеному місці, в якому існує попит на таку продукцію. В логістичних системах реалізуються процеси планування, постачання, виробництва, реалізації та контролю ефективного та економного з огляду на витрати переміщення та зберігання матеріалів, виробництва напівфабрикатів і готової продукції, а також одержання інформації про постачання товарів від місця виробництва до місця споживання згідно з вимогами клієнтури.
Використання в логістичних системах узгоджено-координованого управління дозволяє значно підвищити загальні техніко-економічні показники сукупної діяльності групи підприємств у порівнянні з використанням традиційних способів організації виробничо-економічної діяльності. Подібні способи організації та управління забезпечують високі якісні показники виробничо-господарської діяльності підприємств в умовах швідкої зміни номенклатури товарів, що виробляються, або послуг, що надаються. Це, у свою чергу, підвищує конкурентоздатність підприємств і дає можливість швидко адаптуватися до швидкоплинних вимог ринку.
Створення і впровадження логістичних систем базується на використанні удосконалених економіко-математичних методів, розробці стійких моделей, алгоритмів і комп’ютерних технологій оптимального розподілу обмежених ресурсів, наявності постійнодіючої системи обробки інформації, що зв’язує адміністрацію, підрозділи підприємства, постачаль-ників сировини і реалізаторів виготовленої та запропонованої для продажу продукції. Вагомий внесок в теорію і практику моделювання та оптимізації логістично-подібних систем внесли видатні вітчизняні вчені - А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ РОЗРОБКИ ЛОГІСТИЧНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-УПРАВЛЯЮЧИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок