Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ ПРОЦЕСІВ СУМІСНОЇ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ МІЖ НЕПРИВОДНИМИ І ПРИВОДНИМИ РОБОЧИМИ ВАЛКАМИ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ ПРОЦЕСІВ СУМІСНОЇ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ МІЖ НЕПРИВОДНИМИ І ПРИВОДНИМИ РОБОЧИМИ ВАЛКАМИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ ПРОЦЕСІВ СУМІСНОЇ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ МІЖ НЕПРИВОДНИМИ І ПРИВОДНИМИ РОБОЧИМИ ВАЛКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,66 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Донбаська державна машинобудівна академія
ДАВИДЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
УДК 621.771.01: 621.771.23
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОБЛАДНАННЯ ПРОЦЕСІВ
СУМІСНОЇ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ
МІЖ НЕПРИВОДНИМИ І ПРИВОДНИМИ РОБОЧИМИ ВАЛКАМИ
Спеціальність
05.03.05 - процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії (ДДМА, м. Краматорськ) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сатонін Олександр Володимирович,
Донбаська державна машинобудівна академія, професор кафедри автоматизованих металургійних машин та обладнання.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Яковченко Олександр Васильович,
Донецький національний технічний університет, професор кафедри обробки металів тиском;
кандидат технічних наук, доцент
Луцький Михайло Борисович,
Донбаський державний технічний університет (м. Алчевськ), доцент кафедри обробки металів тиском і металознавства
Захист відбудеться " 30 " жовтня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.105.01 із захисту дисертацій у Донбаській державній машинобудівній академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й навчальний корпус, ауд.1319).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії (84313, м. Краматорськ, вул. Шкадінова, 72, 1-й навчальний корпус).
Автореферат розісланий " " вересня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 12.105.01 Ю. К. Доброносов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Розширення сортаменту, підвищення якості й зниження собівартості готової металопродукції – основні складові, необхідні для розвитку чорної й кольорової металургії України. Вирішення зазначених задач є можливим на основі широкого вдосконалення діючих і створення нових високоефективних технологій і обладнання, які здійснюються при одночасному підвищенні ступеня наукової обґрунтованості прийнятих у кожному конкретному випадку технічних рішень.
Актуальність теми. Сучасне виробництво холоднокатаних стрічок і смуг містить у собі різні процеси симетричної й асиметричної прокатки, які представлені різними конструктивними схемами механічного обладнання безперервних і реверсивних прокатних станів. Встановлення на реверсивних станах додаткової кліті з неприводними робочими валками і її технологічне суміщення з кліттю симетричної прокатки дозволить розширити сортамент, підвищити якість стрічок і смуг, що прокатуються, при мінімальних додаткових капітальних і експлуатаційних витратах.
Умови реалізації даного технічного рішення майже не досліджені, що робить доцільним розвиток математичних методик розрахунку, які забезпечують розширення обсягів, а також підвищення ступеня вірогідності надаваної інформації. Важливим в цьому випадку, з огляду на багатофакторність і суперечливість впливу технологічних і конструктивних параметрів процесу сумісної холодної прокатки між неприводними й приводними робочими валками, є вирішення задач оптимізаційного плану, які використовують у якості узагальнених критеріальних оцінок основних показників якості, а також зниження собівартості готового металопрокату.
Розвиток широкого кола математичних моделей і програмних засобів з автоматизованого проектування є доцільним і з точки зору вибору раціонального складу, а також розробки рекомендацій з удосконалення конструктивних параметрів механічного обладнання прокатних станів.
Зважаючи на вищезазначене, подальший розвиток методик автоматизованого розрахунку й проектування технологій і обладнання процесу сумісної холодної прокатки відносно тонких стрічок і смуг між неприводними й приводними робочими валками, а також розробка практичних рекомендацій з їхнього вдосконалення є задачами актуальними й такими, що мають важливе наукове й практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає напрямку “Створення нових і вдосконалення діючих технологій, обладнання й засобів автоматизації в прокатному виробництві” наукової школи Донбаської державної машинобудівної академії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ ПРОЦЕСІВ СУМІСНОЇ ХОЛОДНОЇ ПРОКАТКИ МІЖ НЕПРИВОДНИМИ І ПРИВОДНИМИ РОБОЧИМИ ВАЛКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок