Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> геологічнА будовА та перспективи нафтогазоносності українського секторА Азовського моря

геологічнА будовА та перспективи нафтогазоносності українського секторА Азовського моря

Назва:
геологічнА будовА та перспективи нафтогазоносності українського секторА Азовського моря
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,38 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Міністерство Освіти і науки України
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ
Максимчук Петро Ярославович
УДК 551.24:553.98.041(477)
геологічнА будовА та перспективи нафтогазоносності
українського секторА Азовського моря
04.00.17 – Геологія нафти і газу
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Івано-Франківськ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:–
доктор геолого-мінералогічних наук, професор Маєвський Борис Йосипович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ.
Офіційні опоненти:–
доктор геолого-мінералогічних наук Павлюк Мирослав Іванович, Інститут геології та геохімії горючих копалин НАН України, директор;–
кандидат геолого-мінералогічних наук Ладиженський Георгій Миколайович, Інститут геологічних наук НАН України, старший науковий співробітник.
Провідна установа:
Львівське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту Державного комітету природних ресурсів, м. Львів.
Захист дисертації відбудеться “ 8 ” квітня 2005 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.052.01 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15).
Автореферат розісланий “ 3 ” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради К 20.052.01,
кандидат геолого-мінералогічних наук Г.О. Жученко


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми зумовлюється тим, що в українському секторі акваторії Азовського моря зосереджено 324,8 млн. т у.п. видобувних ресурсів. Нерозвідані ресурси вуглеводнів (ВВ) складають 314,45 млн. т умовного палива при ступені реалізації початкових сумарних ресурсів 3,2%, що свідчить однозначно про необхідність швидкого освоєння цієї перспективної території Південного нафтогазоносного регіону України.
Саме вивченню особливостей геологічної будови і перспектив нафтогазоносності українського сектора акваторії Азовського моря присвячена робота здобувача, що свідчить про її актуальність для України, зважаючи на значну виснаженість запасів і ресурсів Східного і Західного нафтогазоносних регіонів, в той час як освоєність Південного регіону України дуже низька. Освоєння українського сектора акваторії мілководного Азовського моря може внести значний вклад у паливно-енергетичне забезпечення України власною сировиною.
Зв’язок роботи з науковими програмами і темами. Тема досліджень пов’язана з науково-дослідними роботами НАН України “Вивчення тектоніки бортових зон нафтогазоносних западин України, перспективних на нафту і газ” (державний реєстраційний номер 0101U002590), в якій здобувач приймає активну участь як співавтор з дослідження Південного регіону України. Протоколом Національної акціонерної компанії (НАК) “Нафтогаз України” від 29.05.2000 р.
№ 35 була затверджена “Програма освоєння ресурсів газу і нафти шельфу Чорного і Азовського морів і заходи щодо її виконання (2000-2010-2015 рр.)”, в якій здобувач брав активну участь у складанні та її реалізації (відкритті родовищ вуглеводнів: Північноказантипського, Східноказантипського і Північнобулганацького).
Дисертаційне дослідження є складовою частиною бюджетної теми “Нафтогазогеологічні дослідження надр України”, що виконується на кафедрі геології та розвідки нафтових і газових родовищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ).
Крім цього дисертант щорічно приймає участь в науковому обґрунтуванні програм, планів і рекомендацій для проведення геологорозвідувальних робіт на нафту і газ, науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт НАК “Нафтогаз України”, Державного підприємства (ДП) “Укргеофізика”
Мета і завдання досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: геологічнА будовА та перспективи нафтогазоносності українського секторА Азовського моря

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок