Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,48 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. КАРАЗІНА
БАСАНЦОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 338.242:369.5
УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ І
ФУНКЦІОНУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування і
регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Сумському державному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Фролов Сергій Михайлович,
Сумський державний університет,
Декан факультету перепідготовки спеціалістів
Офіційні опоненти: – доктор економічних наук, професор
Антоненко Леонід Анисимович,
Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна, професор кафедри економіки і менеджменту
кандидат економічних наук,
Мартякова Олена Володимирівна
Інститут економіки промисловості НАН України, зав.сектором проблем економічного регулювання соціально-економічних процесів, м.Донецьк
Провідна установа – Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки і менеджменту
Захист відбудеться “ 06 ” квітня 2001 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 у Харківському національному університеті ім.В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, майдан Свободи, 4, ауд. 5-67.
З дисертацією можна ознайомитися у Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, майдан Свободи, 4.
Автореферат розіслано “ 2 ” березня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Рівень пенсійного забезпечення є показником економічного та соціального становища населення країни. В умовах переходу до ринкових відносин проблема ефективного пенсійного забезпечення стає однією з найгостріших. Зниження ефективності господарювання і спад виробництва, низький рівень заробітної платні, висока інфляція на початку економічних реформ призвели до різкого зменшення реальної ваги пенсій, виникла невідповідність розміру пенсій людини за віком її трудовому внеску протягом періоду працездатності. Криза платежів і складний фінансовий стан підприємств обумовили несвоєчасну і неадекватну виплату внесків на пенсійне забезпечення, а також зростання заборгованості з виплати пенсій населенню.
У зв'язку з цим потребують подальшого поглиблення і доповнення теоретичні та методичні положення, пов'язані з реформуванням пенсійного забезпечення та вдосконаленням системи управління Пенсійним фондом України. Ці проблеми знайшли своє відображення в працях М.Вінера, Р.Вона, Є.М.Четиркіна, Л.І.Якобсона та інших фахівців. Українськими вченими, законодавцями і практиками розробляються заходи, спрямовані на створення нової системи пенсійного забезпечення, на пом'якшення негативних наслідків зниження рівня життя пенсіонерів, компенсацію втрат найменш забезпечених верств населення. Значний внесок в дослідження цих проблем внесли Б.Зайчук, Б.Є.Надточій, О.Ф.Новикова, С.В.Тютюнникова, П.П.Овчаренко, В.Яценко. Особливий інтерес становлять роботи, в яких аналізуються перспективи розвитку пенсійної системи та можливості введення в Україні альтернативних форм пенсійного забезпечення.
Разом з тим у теорії та практиці управління пенсійним забезпеченням залишаються недостатньо повно дослідженими питання самого процесу і напрямків реформування Пенсійного фонду, методи аналізу його діяльності, процеси розподілу ресурсів Пенсійного фонду в регіональному розрізі, процеси ефективного формування, розподілу й використання коштів Пенсійного фонду України та інші проблеми.
Визначення місця Пенсійного фонду України і його взаємозв'язку з іншими ланками пенсійної системи, а також розробка і впровадження у практику нових підходів до управління Пенсійним фондом та його ресурсами є головними умовами підвищення життєвого рівня значної частини населення країни та розв'язання вузла соціально-економічних проблем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ФОРМУВАННЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок