Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі промислових підприємств УКРАЇНИ)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі промислових підприємств УКРАЇНИ)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі промислових підприємств УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,84 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Коваленко Аліна Григорівна
УДК 658.14:658.15
ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ
(на прикладі промислових підприємств
УКРАЇНИ)
Спеціальність 08.06.04. – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Лисенко Надія Михайлівна,
Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
кандидат економічних наук, професор
Верига Юстина Андріївна
Полтавський університет споживчої кооперації України
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Житомирський державний технологічний університет, кафедра бухгалтерського обліку і контролю, м. Житомир
Захист дисертації відбудеться „__26___” ____січня__2007 р. о _16.00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 г , аудиторія 601.
Автореферат розісланий „___21__” __грудня__2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, профессор В.Я. Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові перетворення в Україні, необхідність переорієнтації виробництва з метою випуску конкурентоспроможної продукції потребує значних інвестицій. Головною умовою запровадження у життя нових форм підприємництва, що базуються на приватній власності, акціонерному капіталі, є розробка дієвого механізму здійснення фінансового інвестування. Об’єднання капіталів, залучення коштів іноземних інвесторів для здійснення економічних перетворень у нашій країні може бути реальністю лише за умови повної довіри і співпраці між учасниками інвестиційного процесу, забезпечення їх оперативною та достовірною інформацією.
Однією з причин, що не дозволяє найбільш повно залучати як зовнішні, так і внутрішні інвестиційні ресурси, є неповне і необ’єктивне розкриття інформації про інвестиційні процеси в бухгалтерському обліку і фінансовій звітності. Вітчизняна облікова політика донедавна не давала інвесторам повної і достовірної інформації про діяльність підприємств у сфері інвестування. Нерозвиненість сфери фінансового інвестування призвела до надто спрощеної оцінки та обліку фінансових інвестицій у статутний капітал та акції інших суб’єктів. Ускладнюють облік і чисельні неузгодження в нормативно-правовому полі, що регулює інвестиційну діяльність. Очевидною є недостатність теоретичних і практичних напрацювань щодо оцінки й обліку фінансових інвестицій в похідні цінні папери, обіг яких поширюється на фондовому ринку. Також потребують розв’язання питання інвентаризації фінансових інвестицій, організація якої і порядок відображення в обліку має значні особливості порівняно з іншими активами.
Особливої актуальності набувають проблеми системного аналізу майбутніх фінансових інвестицій в умовах ринкової трансформації економіки. Важливо використовувати традиційні для розвинутої ринкової економіки його методи, які базуються на проведенні експертних оцінок і досвіді інвесторів. Але для цього необхідно, щоб експерт мав широкий кругозір знань не тільки в напрямах фінансування та інвестування, але й в особливостях технічного розвитку потенційних галузей економіки та наукових розробок, що можуть докорінно змінити ситуацію з точки зору привабливості інноваційного інвестування у той чи інший об’єкт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ (на прикладі промислових підприємств УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок