Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ БАГАТОРІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ БОКСЕРІВ

ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ БАГАТОРІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ БОКСЕРІВ

Назва:
ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ БАГАТОРІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ БОКСЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,56 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович
УДК 796. 071.5
ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ БАГАТОРІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ БОКСЕРІВ
24.00.01 - Олімпійський і професійний спорт
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор,
ВОЛКОВ Леонід Вікторович, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, професор кафедри теорії і методики фізичного виховання
Офіційні опоненти: доктор біологічних наук, професор, ФІЛІППОВ Михайло Михайлович, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, завідувач кафедри фізичного виховання і здоров'я;
доктор біологічних наук, професор, ПРИЙМАКОВ Олександр Олександрович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри медико–біологічних дисциплін.
Провідна організація: Національний педагогічний університет
ім. М.П. Драгоманова, Міністерство освіти та науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 28 ” лютого 2001 р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26. 829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ, вул. Фізкультури, 1)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “ 26 ” січня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор педагогічних наук | В.Л. Смульський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Система планування багаторічної підготовки кваліфікованих спортсменів грунтується на фундаментальних дослідженнях А.В. Верхошанського (1985), Л.П. Матвєєва (1977), М.Г. Озоліна (1970), В.М. Платонова (1977, 1997), головні положення яких знаходять практичне застосування у різних видах спорту.
Особливого значення дослідники і спортивна практика надають розробці даної проблеми у дитячому та юнацькому спорті (В.Г. Алабін, 1993; Л.В. Волков, 1998; М.Я. Набатнікова, 1995; В. П, Філін, 1987; H. Sozanski, 1992; M. Tyrek, 1996 та ін.), яка обумовлена активним ростом і розвитком юних спортсменів.
Проведений аналіз свідчить про те, що значна кількість досліджень і методичних рекомендацій розроблені для практики етапу вищих досягнень як для побудови тренувального процесу протягом року, так і мікро- і мезоциклів, з яких він складається.
У теорії боксу аналогічні дослідження проведені І.П. Дегтярьовим, К.Н. Концевим, А.В. Гаськовим (1985), А.Г. Кочуром (1987), Ю.Б. Нікіфоровим, І.В. Вікторовим (1978). Що стосується планування тренувальних засобів у системі багаторічної підготовки боксерів, то наявні незначні наукові дані та методичні рекомендації.
Разом з цим необхідно зазначити те, що таке положення спостерігається не тільки у підготовці боксерів, але і в інших видах спортивних єдиноборств.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Дослідження виконані у відповідності зі зведеним планом НДР Міністерства у справах молоді та спорту України (проблема 1.2.1, номер держреєстрації 096U010518) і зведеним планом НДР Державного комітету України з фізичної культури і спорту на 1998-2000 рр. (проблеми 2.2.1, 2.2.9).
Мета і задачі дослідження. Теоретичний аналіз вітчизняної і закордонної літератури, досвід спортивної практики підготовки кваліфікованих боксерів дозволили поставити таку мету досліджень: розробити планування загальних і спеціальних тренувальних засобів на різних етапах багаторічної підготовки кваліфікованих боксерів.
Поставлена мета реалізувалася на підставі розв’язання таких задач:
- дослідити розвиток основних компонентів загальної і спеціальної підготовленості боксерів на різних етапах багаторічної підготовки;
- вивчити взаємозв'язок і взаємодію компонентів загальної і спеціальної підготовленості боксерів залежно від віку і спортивної кваліфікації;
- визначити співвідношення засобів загальної і спеціальної спрямованості у плануванні багаторічного навчально-тренувального процесу кваліфікованих боксерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ЗАГАЛЬНОЇ І СПЕЦІАЛЬНОЇ СПРЯМОВАНОСТІ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ БАГАТОРІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ БОКСЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок