Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ПІД ЦИКОРІЙ КОРЕНЕВИЙ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ПІД ЦИКОРІЙ КОРЕНЕВИЙ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ПІД ЦИКОРІЙ КОРЕНЕВИЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР“
ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА”
(ННЦ “ІМЕСГ”)
ТКАЧ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.311.54
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ
ТА РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ПІД ЦИКОРІЙ КОРЕНЕВИЙ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха – 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті цукрових буряків Української академії аграрних наук (ІЦБ УААН)
Науковий керівник: | доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Курило Василь Леонідович, Інститут цукрових буряків, завідувач лабораторії механізації виробництва цукрових буряків та насіння.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Дубровін Валерій Олександрович, Національний аграрний університет, директор науково – дослідного інституту техніки та технологій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Завгородній Анатолій Федорович, Українська академія аграрних наук, провідний науковий співробітник відділу механізації та електрифікації харчової і переробної промисловості апарату президії.
Провідна установа: | Львівський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, м. Дубляни Жовківського району Львівської області.
Захист відбудеться “  ” березня 2005 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.27.358.01 у Національному науковому центрі “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р-н., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” за адресою: 08631 Київська обл., Васильківський р-н., смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн. .
Автореферат розісланий 15 лютого 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Адамчук В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цикорій кореневий цінна технічна, лікарська та харчова культура. Він є сировиною для харчової промисловості, а саме кондитерського і спиртового виробництв та широко застосовується в медицині.
Насіння цикорію кореневого, маючи малі розміри та незначну енергію проростання, потребує дрібнішого фракційного складу ґрунту в зоні загортання насіння порівняно із іншими культурами.
Передпосівний обробіток ґрунту є однією із основних технологічних операцій, яка впливає на схожість насіння та розвиток рослин на початковому етапі вегетації. Сучасні технічні засоби, які застосовуються для вирощування цикорію кореневого, не забезпечують необхідної якості виконання технологічних процесів, що призводить до значних затрат праці і коштів.
Тому актуальними є питання удосконалення технологічного процесу передпосівного обробітку ґрунту, розробки комбінованої машини для передпосівного обробітку ґрунту і сівби насіння цикорію кореневого з метою підвищення його польової схожості шляхом створення оптимального фракційного складу ґрунту в зоні загортання насіння та укладання його на оптимальну глибину.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Науково –дослідна робота, що виконана за темою дисертації, була складовою частиною тематичних планів науково-дослідних робіт Інституту цукрових буряків на 1996...2000 та 2001...2005 рр. і є складовою частиною науково-технічних програм Української академії аграрних наук на 1996...2000 рр. „Цукрові буряки”, номер державної реєстрації 0196U0012876 та науково-технічної програми на 2001...2005 рр., номер 0101U001246. Дисертаційна робота відповідає вимогам паспорту спеціальності 05.05.11 – „Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”, який затверджено Президією ВАК України.
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – підвищити якість передпосівного обробітку ґрунту і схожість насіння цикорію та зменшити витрати енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ТА РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ПЕРЕДПОСІВНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ПІД ЦИКОРІЙ КОРЕНЕВИЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок