Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СУМІСНИЦТВО ТА СУМІЩЕННЯ ПРОФЕСІЙ (ПОСАД) В ТРУДОВОМУ ПРАВІ

СУМІСНИЦТВО ТА СУМІЩЕННЯ ПРОФЕСІЙ (ПОСАД) В ТРУДОВОМУ ПРАВІ

Назва:
СУМІСНИЦТВО ТА СУМІЩЕННЯ ПРОФЕСІЙ (ПОСАД) В ТРУДОВОМУ ПРАВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
ГОЛОВАНЬ ТЕТЯНА ГЕОРГІЇВНА
УДК 349.22
СУМІСНИЦТВО ТА СУМІЩЕННЯ ПРОФЕСІЙ (ПОСАД) В ТРУДОВОМУ ПРАВІ
спеціальність 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків, 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі цивільно-правових дисциплін і трудового права Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, професор
Процевський Віктор Олександрович,
Харківський національний педагогічний
університет ім. Г.С. Сковороди,
професор кафедри цивільно-правових
дисциплін і трудового права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, старший науковий
співробітник
Іншин Микола Іванович,
Харківський національний університет
внутрішніх справ,
начальник науково-дослідної лабораторії
з проблем кадрового забезпечення
органів внутрішніх справ
кандидат юридичних наук, доцент
Гончарова Галина Степанівна,
Національна юридична академія України
ім. Ярослава Мудрого,
доцент кафедри трудового права.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля, Міністерство освіти і науки України,
кафедра правознавства (м. Луганськ).
Захист відбудеться „ 8” червня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
Із дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий „ 7 ” травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Є.Кириченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. З моменту проголошення незалежності української держави відбулися суттєві політичні та соціально-економічні зміни, що обумовили реформування національного законодавства. Відмова від примусової праці, розширення трудових прав працівників, розвиток різних форм власності, різноманітність організаційно-правових форм господарювання – це ті чинники, що вплинули на розвиток регулювання трудових правовідносин.
В умовах переходу до ринкової економіки та розвитку форм власності все більшого значення набуває ефективне використання трудових ресурсів, яке поряд із задоволенням потреб економіки у робочій силі із врахуванням її кількості та якості, забезпеченням гідного рівня життя працюючого населення, задоволенням професійних потреб працівників, включаючи потреби у професійній освіті та підтриманні кваліфікації, соціальній підтримці у разі втрати роботи, є складовою ефективної зайнятості. Забезпечення ефективної зайнятості в умовах сьогодення є пріоритетним напрямком соціальної політики держави. Від того, наскільки раціонально використовуються та розподіляються трудові ресурси, значною мірою залежить рівень економічного розвитку держави та матеріального стану людей. Впровадження саме таких форм організації праці, як сумісництво та суміщення професій (посад), є одним із способів ефективного використання трудових ресурсів.
Незважаючи на актуальність проблеми правового регулювання сумісництва та суміщення професій (посад) в умовах становлення ринкової економіки не отримали в Україні належної наукової розробки. Вже проведені наукові дослідження ґрунтуються на нормах законодавства, сформованого ще за часів СРСР і не враховують тих змін, що відбулися останнім часом у суспільній організації праці.
У галузі трудового права проблемам сумісництва та суміщення професій (посад) присвячено ряд статей, окремі розділи у монографіях, дисертаціях. Проблеми правового регулювання сумісництва та суміщення професій (посад), укладення та припинення трудового договору про роботу за сумісництвом та суміщенням професій (посад) висвітлювались у працях: Барабаша О.Т., Білоусової А.С., Болотіної Н.Б., Венедиктова В.С., Венедиктової В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СУМІСНИЦТВО ТА СУМІЩЕННЯ ПРОФЕСІЙ (ПОСАД) В ТРУДОВОМУ ПРАВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок