Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів систем централізованої заготівлі молока

ОБҐРУНТУВАННЯ методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів систем централізованої заготівлі молока

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів систем централізованої заготівлі молока
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,07 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Львівський державний аграрний університет
Михалюк Микола Адамович
УДК 658.631.3
ОБҐРУНТУВАННЯ методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів систем централізованої заготівлі молока
05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Боярчук Віталій Мефодійович, Львівський державний аграрний університет, перший проректор.
 
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Форнальчик Євген Юліанович, Національний університет „Львівська політехніка”, професор кафедри експлуатації і ремонту автомобільного транспорту;
кандидат технічних наук, доцент Ратушний Роман Тадейович, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, проректор із стратегічного планування та контролю.
Захист відбудеться "6" червня 2008 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, вул. Володимира Великого, 1, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, корпус факультету механіки та енергетики, аудиторія 34М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, вул. Володимира Великого, 1, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, головний корпус.
Автореферат розісланий "5" травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Й. Ковалишин
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Заготівля молока для його подальшої переробки здійснюється в Україні централізовано – молокопереробними підприємствами (МПП), які розв’язують низку завдань щодо формування такого парку обладнання і техніки, який би забезпечував ефективну заготівлю, транспортування та переробку молока. Для вирішення цих завдань реалізовуються відповідні проекти, невід’ємною складовою яких є управління конфігурацією. Особливістю управління конфігурацією у проектах систем централізованої заготівлі молока (СЦЗМ) є те, що ефективність заготівлі залежить як від конфігурації заготівельної інфраструктури, так і від конфігурації транспортної інфраструктури. Тому ці конфігурації у проектах СЦЗМ слід узгоджувати між собою.
Аналіз чинних методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів свідчить про неможливість використати їх для проектів СЦЗМ. Зокрема, ними не враховуються системна ефективність об’єктів конфігурації у проектах СЦЗМ та нестабільність проектного середовища. Конфігурація проекту СЦЗМ повинна включати такі об’єкти, які забезпечать функціонування цієї системи з мінімальними технологічно потрібними затратами коштів.
У дисертаційний роботі з цієї проблеми розглядається інженерна задача, розв’язання якої уможливлює ідентифікацію та контроль конфігурації проекту СЦЗМ на підставі розроблення нових методів, моделей і методик щодо виявлення системних функціональних показників об’єктів конфігурації та їх впливу на ефективність проекту. Таким чином, у роботі розв’язується задача щодо підвищення ефективності управління конфігурацією проекту СЦЗМ, яка є актуальною як з наукового, так і з практичного погляду.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано згідно з темою наукових досліджень “Розробка, впровадження енергозберігаючих механізованих процесів, технологій і систем аграрного виробництва та технічних засобів їх реалізації”, яка входить до комплексного плану науково-дослідних робіт Львівського державного аграрного університету (ДР№0100U002333) і виконується під керівництвом д.т.н., професора Сидорчука О.В.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності проектів систем централізованої заготівлі молока на основі розроблення та використання методів і моделей ідентифікації та контролю їх конфігурації з урахуванням мінливих характеристик проектного середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ методів і моделей ідентифікації та контролю конфігурації проектів систем централізованої заготівлі молока

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок