Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Реструктуризація підприємства як інструмент антикризового управління

Реструктуризація підприємства як інструмент антикризового управління

Назва:
Реструктуризація підприємства як інструмент антикризового управління
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ України
Київський національний університет технологій та дизайну
Моргулець Оксана Борисівна
УДК 65.016.7:687.1
Реструктуризація підприємства як інструмент антикризового управління
Спеціальність: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(легка промисловість)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському університеті споживчої кооперації України Міністерства освіти і науки України (м. Полтава) на кафедрі менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор
Маркіна Ірина Анатоліївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України (м. Полтава), проректор з наукової роботи, завідувач кафедрою менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, доцент
Отенко Ірина Павлівна,
Харківський національний економічний університет (м. Харків), професор кафедри економічного аналізу
кандидат економічних наук
Шкурко Віталій Володимирович,
ЗАТ Полтавська фірма „Ворскла” (м. Полтава),
заступник голови правління з економіки, фінансів та зовнішньоекономічних зв’язків
Захист відбудеться „22” квітня 2008 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05 у Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2, І корпус, 3-й поверх, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий „21” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.О. Тарасенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Радикальні зміни, що відбулись в економіці України при переході до ринкових відносин, вимагають постійного моніторингу і вдосконалення процесу управління підприємством. Тому, в сучасних умовах господарювання, актуальною є проблема пошуку нових, більш ефективних форм та методів управління, а також оперативних заходів, що суттєво допоможуть вітчизняним підприємствам адаптуватися до нинішніх умов та навчитися не тільки долати наслідки кризових явищ, а й завчасно передбачати і ліквідовувати їх на початкових стадіях розвитку.
Антикризове управління є необхідністю в умовах нестабільності оточуючого середовища, а головним інструментом антикризового характеру сьогодні виступає реструктуризація підприємств, орієнтована на адаптацію до мінливих умов господарювання і підвищення ефективності вітчизняного виробництва.
Реструктуризація є реальним способом подолання кризових явищ на вітчизняних підприємствах. А вдосконалення процесу розроблення і впровадження програми реструктуризації та формування практичних рекомендацій щодо побудови нової бізнес-моделі підприємств зокрема, підприємств легкої промисловості, дозволить адаптувати їх діяльність до мінливих умов господарювання, подолати наявні кризові явища і підвищити конкурентоспроможність їх продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.
Питання реструктуризації підприємства активно досліджували зарубіжні і вітчизняні науковці: М. Аістова, Т. Бень, М. Білик, А. Гречан, С. Довбня, В. Заболотний, С. Іщук, Л. Кальніченко, В. Кондратєв, Е. Коротков, В. Краснова, В. Лавриненко, І. Отенко, Ф. Ригер, М. Робсон, Г. Савіна, О. Саврук, І. Тарасенко, М. Хаммер, Дж. Чампі та інші автори. Проте, залишається невирішеним ряд теоретичних і практичних проблем реструктуризації підприємства як інструменту антикризового управління. Перш за все, недостатньо уваги приділено комплексним дослідженням та оцінці процесів реструктуризації, не визначено методологію формування інструментарію управління з урахуванням реальних умов діяльності швейних підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Реструктуризація підприємства як інструмент антикризового управління

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок