Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РИНКОВИХ УМОВАХ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РИНКОВИХ УМОВАХ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РИНКОВИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,93 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
НІКОГОСЯН Нонна Іванівна
УДК69.003:658.5.012.2
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ
ФОРМУВАННЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ
БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
В РИНКОВИХ УМОВАХ
08.06.01 -Економіка підприємства та організація виробництва (технічні науки)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ-1998
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі організації і управління будівництвом Київського державного технічного університету будівництва і архітектури
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент Погорельцев Володимир Миколайович, доцент кафедри організації і управління будівництвом Київського державного технічного університету будівництва і архітектури
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Лівінський Олександр Михайлович, Академія будівництва України, віце-президент, заслужений будівельник України.
Кандидат технічних наук, доцент Пінчук Володимир Якович, нач. науково-технічного управління Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Провідна установа - ОП Науково-дослідний інститут будівельного виробництва Державного комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики, м. Київ, відділ гідротехнічного та спеціального будівництва.
Захист відбудеться 30 листопада 1998 р. в 15 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03 при Київському державному технічному університеті будівництва і архітектури за адресою: 252037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського державного технічного університету будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий 30 жовтня 1998 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради д.е.н., професор _______________ О.В.Федосова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Будівельна індустрія України формувалася в умовах централізованого планування. Були сформовані переважно великі будівельні трести, до яких входили первинні будівельні організації (БМО, ПМК тощо). Останні не мали економічної самостійності, бо були структурними підрозділами трестів.
Перші кроки економічних реформ дещо змінили ситуацію, але і нинішня структура організацій не відповідає вимогам ринку стосовно створення конкурентного середовища. Отже, гіпотеза дослідження полягає у визнанні, що важливим чинником і компонентом ринку є вільні виробники, репрезентовані малими та середніми виробничими організаціями.
Актуальність теми.
Найбільш слабкою ланкою реформування економіки України є недостатній розвиток малого і середнього бізнесу. Ця проблема в значній мірі стосується і будівельної галузі.
Аналіз роботи будівельних організацій малого і середнього бізнесу, динаміка змін їх кількісного складу в мережі будівельних організацій України свідчить, що ринкова ідеологія повільно втілюється серед будівельників. Однією з причин цього явища є те, що ініціативні підприємці не мають інструменту пошуку і оцінки виробничих можливостей. В існуючій літературі недостатньо висвітлені організаційно-технологічні проблеми формування малих і середніх будівельних фірм. Проблема методологічних підходів до організаційно-технологічного обгрунтування створення малих і середніх фірм у будівництві є актуальною і потребує розробки спеціальних моделей і алгоритмів для її вирішення. Викладені обставини обумовили вибір мети і задач дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами
Дисертація пов’язана з програмами наукових досліджень КДТУБА та спілки цивільних інженерів України, що виконувались творчим колективом на замовлення Держбуду України.
Мета і задачі дослідження.
Метою роботи є визначення напрямку організаційно-технологічних змін (реструктуризації) будівельної індустрії України та формування методології утворення ( проектування) спеціалізованих будівельних організації малого і середнього бізнесу.
У відповідності до мети, основними задачами є:
1.
Порівняльний аналіз структури будівельної індустрії різних країн і економічних систем (ринкової, неринкової, перехідної);
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ В РИНКОВИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок