Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> синтез та Моделювання дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю складу речовин

синтез та Моделювання дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю складу речовин

Назва:
синтез та Моделювання дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю складу речовин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,44 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет “Львівська політехніка”
Матіко Галина Федорівна
УДК 681.586.3:681.5.017
синтез та Моделювання дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю складу речовин
05.11.13 Прилади і методи контролю та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизації теплових та хімічних процесів
Національного університету “Львівська політехніка”.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пістун Євген Павлович,
завідувач кафедри автоматизації теплових та хімічних процесів Національного університету “Львівська політехніка”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кісіль Ігор Степанович,
завідувач кафедри методів і приладів контролю якості та сертифікації продукції Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, м. Івано-Франківськ;

кандидат технічних наук, доцент
Приміський Владислав Пилипович,
доцент кафедри наукові екологічні прилади і системи приладобудівного факультету Національного технічного університету України “КПІ”, генеральний директор ТОВ “Автоекоприлад”, м. Київ, Заслужений винахідник України.
Захист відбудеться 26 червня 2008 р. о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.04 в Національному університеті “Львівська політехніка”
за адресою: 79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд. 51 Х-го навчального корпусу.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий 23 травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Вашкурак Ю. З.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні особливо гострими є проблеми, пов’язані із розробкою та вдосконаленням як самої контрольно-вимірювальної апаратури, так і її метрологічного забезпечення. Постійне зростання вимог до ефективності технологічних процесів і якості готової продукції, до забезпечення чистоти навко-лишнього середовища на сучасному етапі по-новому ставить задачу вимірювання різних технологічних параметрів виробництв, контролю складу речовин.
В зв’язку із постійним підвищенням вартості енергоносіїв виникає необхідність контролювати не тільки витрату їх потоків, а й якісний склад, енергомісткість. Це в свою чергу вимагає застосування аналізаторів та засобів їх метрологічної атестації. На сьогодні ще не розроблені або недосконалі пристрої неперервного контролю складу низки газоподібних і рідких речовин, фізичних (густина, в’язкість) характеристик газів та рідин. Розв’язати вказані задачі контролю з допомогою існуючих засобів вимірювань та контролю не завжди є можливо. Для їх розв’язання необхідно розробляти нові способи вимірювання, нові принципи побудови пристроїв контролю складу плинних речовин.
Одним із перспективних методів, що вирішує вищевказані проблеми, є газогідродинамічний дросельний метод. його реалізують пристрої, побудовані на базі газогідродинамічних ефектів, які виникають при протіканні газу чи рідини. Широке застосування таких пристроїв можливе за наявності чітких принципів їх побудови, методів їх розрахунку і оптимального проектування.
Тому на сьогодні актуальною є робота, спрямована на синтез та моделювання газогідродинамічних пристроїв контролю складу плинних речовин, їх оптимальне проектування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з планом науково-дослідної роботи кафедри “Автоматизація теплових та хімічних процесів” Національного університету “Львівська політехніка”, у відповідності до вимог Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (від 25 червня 1991р., №1264-XII) та Державної цільової екологічної програми проведення моніторингу навколишнього природного середовища (від 5 грудня 2007р., №1376).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка принципів моделювання та синтезу дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю для розширення їх можливостей щодо застосування для вимірювання технологічних параметрів та контролю складу речовин, синтезу відповідних газогідродинамічних пристроїв контролю та пристроїв метрологічного забезпечення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: синтез та Моделювання дросельних схем газогідродинамічних пристроїв контролю складу речовин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок