Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ НА СТВОРЕННЯ САДІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПОДІЛЛЯ

ФОРМУВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ НА СТВОРЕННЯ САДІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПОДІЛЛЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ НА СТВОРЕННЯ САДІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПОДІЛЛЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,61 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
„ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ЧОРНОДОН Вікторія Іванівна
УДК 631.164. 23: 635.047 (477.43/44)
ФОРМУВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ НА СТВОРЕННЯ САДІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПОДІЛЛЯ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті садівництва Української академії аграрних наук
 
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Шестопаль Олександр Миколайович,
Інститут садівництва УААН,
головний науковий співробітник

Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Червен Іван Іванович
Миколаївський державний аграрний
університет Міністерства аграрної
політики України, завідувач кафедри
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Кісіль Микола Іванович
Національний науковий центр
„Інститут аграрної економіки” УААН
завідувач відділу
Захист відбудеться-18 грудня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.350.01 в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий 16 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Шпикуляк О.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Внаслідок швидкого демонтажу адміністративно-планової системи та пов’язаної з цим лібералізації цін у промисловому садівництві переважають негативні тенденції: зменшуються обсяги виробництва плодів і ягід, у багатьох сільськогосподарських підприємствах через низьку рентабельність чи збитковість виробництва садівницької продукції немає власних нагромаджень навіть для простого відтворення багаторічних насаджень. Відтак найгострішою в сучасному промисловому садівництві країни є проблема його фінансового забезпечення, зокрема проблема інвестицій.
В умовах глобалізації світової економіки, коли все більше посилюється конкуренція між товаровиробниками садівницької продукції на перший план постає проблема виробництва конкурентоспроможних плодів і ягід за якістю та собівартістю. Вирішення цієї проблеми безпосередньо пов’язане з виявленням і найповнішим використанням наявного природно-економічного потенціалу для розвитку садівництва, обґрунтування і найповнішого використання основних організаційно-економічних і технологічних чинників підвищення ефективності садівництва. Для успішного вирішення цих питань винятково важлива роль належить активізації інвестиційної діяльності в промисловому садівництві.
Дослідження за темою дисертації виконані на прикладі садівницької зони Поділля, зокрема Вінницької області, яка цілковито репрезентує тут зону Поділля, оскільки на сільськогосподарські підприємства області на даний час припадає 86 % загального обсягу виробництва плодів і ягід у цих підприємствах зони Поділля. Прикметною особливістю Вінниччини є те, що тут збереглося і в останні роки успішно функціонує об’єднання спеціалізованих садівницьких господарств „Вінницясадвинпром”.
Питанням економічної ефективності інвестицій в агропромисловому комплексі присвячені роботи багатьох вітчизняних вчених, чільне місце серед них займають І.Й. Дорош, О.М. Голованов, Г.М. Підлісецький, М.Я. Дем’яненко, І.І. Червен, С.О. Гуткевич, М.І. Кісіль, О.В. Мертенс та ін. Стосовно галузі садівництва найповніше викладені ці питання в працях О.М. Шестопаля, О.Ю. Єрмакова, В.А. Рульєва, Л.А. Костюк та ін.
Однак з огляду на особливості та тенденції сучасних змін у розвитку промислового садівництва України, дослідження комплексу питань щодо посилення інвестиційної діяльності в галузі набувають виняткової актуальності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ НА СТВОРЕННЯ САДІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ ПОДІЛЛЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок