Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю

Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю

Назва:
Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська державна академія залізничного транспорту
Камчатна Світлана Миколаївна
УДК 691.3:699.8(043.3)
Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор хімічних наук, професор Плугін Аркадій Миколайович, Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри будівельних матеріалів, конструкцій і споруд.
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор Чернявський Вячеслав Леонідович, Харківський державний технічний університет будівництва й архітектури, завідувач кафедри фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів;
- кандидат технічних наук, доцент Толмачов Сергій Миколайович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Провідна установа: | Донбаська національна академія будівництва й архітектури, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться 29 вересня 2005 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту (61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту.
Автореферат розісланий "26" серпня 2005 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н, доц. Г.Л.Ватуля


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Експлуатація довгомірних і тонкостінних залізобетонних конструкцій мостів, тунелів, басейнів і інших споруд характеризується їхніми підвищеними деформаціями, які, як показано в роботі, збільшуються зі збільшенням довжини прогонів і габаритів конструкцій. Так, за даними обстеження міжнародною комісією 27 мостів світу, у залізобетонних прогонових спорудах довжиною від 100 до 200 м виявлені за нетривалий термін експлуатації (10-15) років прогини від 20 до 80 см. Динаміка прогинів за ці роки свідчить про те, що вони будуть розвиватися і далі. Зазначені деформації обумовлені повзучістю бетону в стиснутих частинах прогонових споруд, яка була названа нами довгочасною.
Довгочасна повзучість у багатьох конструкціях, що згинаються, і ряді інших приводить до утворення тріщин у розтягнутій зоні, руйнування захисного шару, зменшення терміну їхньої служби.
У зв'язку з викладеним тема дисертаційної роботи, яка присвячена розвитку уявлень про довгочасну повзучість бетону в конструкціях з нього і створенню на цій основі бетону з низькою деформативністю та високою довговічністю, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі “Будівельні матеріали, конструкції і споруди” Української державної академії залізничного транспорту відповідно до планів науково-дослідних робіт, у тому числі держбюджетних ("Розвиток теоретичних основ довговічності штучних споруд на залізничному транспорті", 1997-1999 рр., №ДР0197U003549, інв. №0200U001741, УДК 624.19/18:625.1), робіт академії, що проводяться в рамках галузевих програм по наукових напрямках Міністерства транспорту та зв’язку України, а також у рамках госпдоговірної тематики кафедри, а також планів роботи V комісії Міжнародної організації співробітництва залізниць (ОСЗ) по темі: “Земляне полотно, штучні споруди, безбаластова колія, ресурсозберігаюча система ведення колійного господарства і технології”.
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є розвиток уявлень про довгочасну повзучість бетону в конструкціях з нього і розроблення нових способів визначення складів бетону з низькою деформативністю.
Наукова гіпотеза досліджень полягає в припущенні, що амплітуда і тривалість повзучості бетону у великих конструкціях набагато вище, ніж у стандартних зразках через вплив масштабного фактора, і що забезпечення бетонів з низькою деформативністю можливо за рахунок оптимізації їх структурних характеристик – (В/Ц)ОПТ, коефіцієнтів розсунення зерен щебеню бОПТ , піску мОПТ і введення добавки-суперпластифікатора.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Довгочасна повзучість та бетони з низькою деформативністю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок