Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ХІМІЗАЦІЇ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ХІМІЗАЦІЇ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ХІМІЗАЦІЇ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,14 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ШМИГЕЛЬ Ольга Євстахіївна
УДК 338.43:658
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ХІМІЗАЦІЇ
У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ
ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Тернопільському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Стельмащук Антон Михайлович,
Хмельницький економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Калінчик Микола Володимирович,
Національний науковий центр“
Інститут землеробства УААН”,
зав. відділом економіки
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Толкач Микола Іванович,
Національний науковий центр “
Інститут аграрної економіки” УААН,
провідний науковий співробітник
 
Захист відбудеться 20 березня 2008 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Державний агроекологічний університет” Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, Старий бульвар 7.
Автореферат розісланий “____” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент В.П. Якобчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Хімізація сільського господарства є одним із важливих напрямів науково-технічного прогресу, інтенсифікації сільського господарства, гарантованого та ефективного виробництва продукції, формування продовольчої безпеки країни. За допомогою засобів хімізації в рослинництві, кормовиробництві, використання хімічних кормових добавок у годівлі сільськогосподарських тварин вирішується проблема підвищення родючості ґрунту, досягається максимальне використання продуктивного потенціалу галузей рослинництва, тваринництва, птахівництва.
В Україні в останні роки використання хімічних засобів у сільському господарстві не відповідає вимогам агрономічної і зоотехнічної науки: не удобрюється за науковими рекомендаціями площа під сільськогосподарськими культурами, не забезпечується збалансованість раціонів годівлі тварин за необхідними поживними речовинами, що не дає змоги повністю використовувати потенціальні виробничі можливості сільськогосподарських підприємств і забезпечувати необхідну конкурентоспроможність їх продукції.
Стратегія розвитку галузей сільського господарства в ринкових умовах передбачає використання нових підходів до вибору технологічних заходів щодо застосування раціональної системи удобрення землі, годівлі худоби, оцінки різних препаратів захисту рослин і тварин від хвороб та шкідників, вирішення проблеми регулювання міжгалузевих відносин, удосконалення внутрішнього ринку хімічних засобів з охопленням промислового їх виробництва, транспортування і торгівлі, визначення перспективних напрямів їх використання для досягнення максимальної продуктивності та прибутковості сільськогосподарського виробництва.
Вагомий внесок у вирішення проблеми економічної ефективності застосування засобів хімізації в сільському господарстві внесли Н.І. Баранов, Ю.М. Гусарова, Е.К. Ейсерт, М.В. Калінчик, О.А. Корчинська, С.Г. Криштаб, В.Ф. Ладонін, А.С. Мерзлікін, П.О. Мосіюк, В.П. Прошляков, А.В. Постніков, В.С. Полоус, А.М. Стельмащук, М.І. Толкач, І.А. Хомчак, І.І. Червен та ін. Однак ряд питань, пов’язаних з використанням засобів хімізації вітчизняними сільськогосподарськими підприємствами в умовах ринкових відносин, ще залишається невирішеними і потребують подальших наукових досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ХІМІЗАЦІЇ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок