Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ДОСКОНАЛЕННЯ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙНИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТА МЕТОДІВ ЇХ ВИПРОБУВАНЬ

МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ДОСКОНАЛЕННЯ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙНИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТА МЕТОДІВ ЇХ ВИПРОБУВАНЬ

Назва:
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ДОСКОНАЛЕННЯ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙНИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТА МЕТОДІВ ЇХ ВИПРОБУВАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,89 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
‘‘ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ’’
 
 
Кім Єн Дар
УДК 621.315.62.001(043)
МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ДОСКОНАЛЕННЯ
ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙНИХ ІЗОЛЯТОРІВ
ТА МЕТОДІВ ЇХ ВИПРОБУВАНЬ
Спеціальність 05.09.13 - Техніка сильних електричних та магнітних полів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
 
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-дослідному інституті високих напруг,
Міністерство палива та енергетики України, м. Слов’янськ.
Офіційні опоненти : | доктор технічних наук, професор
Набока Борис Григорович,
Національний технічний університет, "Харківський політехнічний інститут", м. Харків,
професор кафедри електроізоляційної
і кабельної техніки;
доктор технічних наук, професор
Никонец Леонід Олексійович,
Національний технічний університет, "Львівська політехніка", м. Львів,
завідувач кафедри електричних станцій;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Подольцев Олександр Дмитрович,
Інститут електродинаміки Національної Академії Наук України, м. Київ,
завідуючий відділом
Провідна установа : |
Національний технічний університет України
„Київський політехнічний інститут”,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “26”___06___2003 р. о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.08 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “23 ” ___05___ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | Болюх В. Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Високовольтні лінійні ізолятори це один з головних елементів лінії електропередач, тому надійність роботи системи у значній мірі визначається рівнем стійкості ізоляторів до експлуатаційних дій. Необхідність всебічного підвищення технічних характеристик ізоляторів, зниження їх металоємності диктувалась і кон’юнктурою сучасного ринку, необхідністю сертифікації продукції за вимогами міжнародних стандартів. Створення параметричного ряду ізоляторів зі зменшеною металоємністю та високою експлуатаційною надійністю, по суті ізоляторів нового покоління, конкурентоспроможних на світовому ринку, обумовило, не лише рішення технологічних задач, актуальність проблеми досконалення конструкції ізоляторів, розвитку існуючих та розробки нових методологічних основ розрахунку, проведення випробувань та досліджень.
За існуючого підходу ізолятори проектувались на основі відомих прототипів, розрахунки силового вузла виконувались без врахування пружно-деформаційних якостей матеріалів, що не дозволяло оптимально використовувати міцнісні можливості кожного елемента вузла. З переходом до нової конструкції із зменшенням на 30-40% геометрії силового вузла, з одного боку, і прийняттям більш високих міжнародних нормованих електричних характеристик з другого, почали проявлятися ті ефекти, які негативно позначались на характеристики ізоляторів. Це призвело до необхідності більш глибокого вивчення електрофізичних та електрохімічних якостей матеріалів і процесів на поверхні та в тілі ізолятора; урахування в розрахунках електричного поля активної складової провідності піддослідних областей; вивчення аеродинамічних характеристик ізоляторів, їх забрудненості; способів відновлення та посилення ізоляції; відповідно переглянути і самі методи випробувань; розробляти нові альтернативні методи досліджень та випробувань, що максимально реалізують умови експлуатації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконувалась в НДІВН (СКТБ) в межах галузевих планів науково-дослідних робіт ГТУ Міненерго СРСР 01/1527-19 “Дослідження лінійних підвісних ізоляторів у лабораторних та натурних умовах з метою визначення та створення конструкції з покращеними основними електричними характеристиками”; Міненерго України 13-ЭС-92 “Дослідження, направлені на підвищення якості, надійності та технічного рівня вітчизняних фарфорових та скляних ізоляторів” за безпосередньою участю та під керівництвом автора.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ДОСКОНАЛЕННЯ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙНИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТА МЕТОДІВ ЇХ ВИПРОБУВАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок