Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,37 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
КУЙБІДА Василь Степанович
УДК 352.075.001.3/.001.76
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ
ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ
ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
25.00.04 – місцеве самоврядування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
КИЇВ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий консультант – | доктор економічних наук, професор
ЛЕБЕДИНСЬКИЙ Юрій Петрович,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри управління містом.
 
 
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, професор
РОЗПУТЕНКО Іван Васильович,
Національна академія державного управління при Президентові України, проректор-директор Інституту підвищення кваліфікації кадрів, завідувач кафедри економічної політики;
доктор юридичних наук, професор
ШАПОВАЛ Володимир Миколайович,
заступник голови Конституційного Суду України, заслужений юрист України;
доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
АЛИМОВ Олександр Миколайович,
Інститут економіки НАН України, завідувач відділу промислового потенціалу.
Провідна установа – | Академія муніципального управління, кафедра державного управління та місцевого самоврядування, м. Київ.
Захист відбудеться “14” січня 2004 року о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “12” грудня 2003 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проголошення Україною після відновлення своєї незалежності побудови демократичної, соціальної, правової держави породило потребу цілеспрямованої трансформації як суспільства, так і управління ним з урахуванням його нових якостей.
Проте реалізація напрацьованих системних реформ зіткнулася з величезними труднощами. В першу чергу це стосується реформ публічної влади. Незважаючи на певні кроки в цьому напрямі, в Україні досі існує неефективна за сьогоднішніх умов система управління, складовою якої є місцеве самоврядування. Саме на його рівні нагромадилась критична маса нерозв’язаних проблем, що перешкоджає становленню громадянського суспільства, адже сучасна демократична, соціальна та правова держава немислима без розвиненого інституту місцевого самоврядування. У зв’язку з цим Україна повинна, забезпечуючи правове регулювання інтеграційного процесу до Європейського співтовариства, переймати позитивний досвід управлінської діяльності, трансформуючи власні принципи та методи здійснення демократії на місцевому рівні. Тому зрозумілою є увага, яка приділяється інститутам місцевого самоврядування, в положеннях Концепції адміністративно-правової реформи в України.
Багатоманітність факторів історичного, політико-правового, соціально-економічного, географічного, культурологічного та ін. характеру безпосереднього та опосередкованого впливу, що зумовлюють природу місцевого самоврядування, сприяє утвердженню думки про те, що місцеве самоврядування є одним із найсуперечливіших політико-правових та соціально-економічних явищ. Як суспільна реальність, місцеве самоврядування стало об’єктом низки галузей знань, які останнім часом інтенсивно формуються в самостійні науки.
У цьому зв’язку варто відзначити дисертаційні дослідження: історико-правових аспектів місцевого самоврядування В.П. ГорбачоваС.М. Стременов-ського, О. М. Шиби; загальнотеоретичних С. В. Шевчука, конституційно-правових М. О. Баймуратова, В. М. Баранчук, Г. І. Барчука , О. В. Батанова , І. І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок