Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОВЕРХОНЬ В АКТИВНО-ПАСИВНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОВЕРХОНЬ В АКТИВНО-ПАСИВНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

Назва:
СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОВЕРХОНЬ В АКТИВНО-ПАСИВНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,32 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”
НЕЖАЛЬСЬКА Ксенія Миколаївна
УДК 528.852
СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОВЕРХОНЬ
В АКТИВНО-ПАСИВНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ
05.07.12 – дистанційні аерокосмічні дослідження
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Проектування радіоелектронних систем літальних апаратів” Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Волосюк Валерій Костянтинович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”,
професор кафедри „Проектування радіоелектронних систем літальних апаратів”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Антюфеєв Валерій Іванович,
Об’єднаний науково-дослідний інститут Збройних Сил Міністерства оборони України, головний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент
Бутенко Ольга Станіславівна,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри „Виробництво радіоелектронних систем літальних апаратів”.
Провідна установа : | Відкрите акціонерне товариство „Акціонерне товариство Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань” Національного космічного агентства України, м. Харків.
Захист відбудеться 17.05.2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.07 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул.Чкалова,17.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України за адресою: 61070, м. Харків, вул.Чкалова,17.
Автореферат розісланий 15.04.2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор Лукін В.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Для розв’язання задач вивчення природних ресурсів, прогнозування погодних умов, навігації морських суден і літальних апаратів, екологічного моніторингу ґрунтів та ін. велике значення мають аерокосмічні дослідження електрофізичних властивостей земної поверхні, вимірювання її параметрів і статистичних характеристик. При цьому велика увага приділяється радіотехнічним засобам дистанційного зондування, які підрозділяються на два великих класи: активні і пасивні. Останнім часом все частіше для дослідження природних середовищ з аерокосмічних носіїв застосовуються комплексні (комбіновані) активно-пасивні засоби. Комплексні засоби мають більш широкі функціональні можливості при розв’язанні різних задач дистанційного зондування, зокрема, задач оцінок радіояскравісних температур та питомих ефективних поверхонь розсіювання, формування відповідних зображень, а також вимірювань електрофізичних параметрів та статистичних характеристик. Але, незважаючи на важливість та перспективність використання цих засобів, методика сумісної обробки сигналів в них, алгоритмічне забезпечення та вибір умов проведення аерокосмічних експериментів недостатньо досліджені та обґрунтовані. Зокрема, недостатню увагу приділено методам оптимальної та квазіоптимальної обробки сигналів у відповідних засобах. Також недостатньо досліджені можливі похибки вимірювань електрофізичних параметрів та статистичних характеристик природних середовищ при різних умовах проведення експериментів, які стосуються обрання виду поляризацій, діапазонів частот, кутів орієнтації антен і т.ін. Таким чином, питання, пов'язані з оптимальною і квазіоптимальною обробкою розсіяних сигналів та сигналів власного радіотеплового випромінювання в комплексних активно-пасивних системах дистанційного зондування, дослідженням граничних похибок оцінок параметрів та статистичних характеристик в різних умовах проведення експериментів, розробкою рекомендацій щодо вибору цих умов, є актуальними не тільки з наукового погляду, але і для практичного застосування в народному господарстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СТАТИСТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОВЕРХОНЬ В АКТИВНО-ПАСИВНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок