Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МЕХАНІЗМІВ АВТОМАТА ВОДІННЯ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МЕХАНІЗМІВ АВТОМАТА ВОДІННЯ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МЕХАНІЗМІВ АВТОМАТА ВОДІННЯ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,87 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

БІЛИК СТЕПАНІЯ ГРИГОРІВНА
УДК 631.358.42
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МЕХАНІЗМІВ АВТОМАТА ВОДІННЯ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Бережанському агротехнічному інституті Національного аграрного університету, Кабінет Міністрів України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | Заслужений винахідник України, доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри технології машинобудування.
доктор технічних наук, професор
Хайліс Гедаль Абрамович,
Луцький державний технічний університет,
професор кафедри сільськогосподарського машинобудування;
кандидат технічних наук, доцент
Пришляк Віктор Миколайович,
Вінницький державний аграрний університет,
доцент кафедри сільськогосподарських машин
Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук, відділ механізації збирання овочів і коренебульбоплодів, смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Захист відбудеться “15” червня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н.,
м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська обл., Жовківський р-н.,
м. Дубляни, вул. Володимира Великого 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “14травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Збільшення обсягів виробництва цукрових буряків та зниження їх собівартості є актуальною науково-технічною та народногосподарською проблемою. Це пояснюється великим попитом на цукор як в Україні, так і за її межами, а також необхідністю додаткового забезпечення кормової бази тваринництва. Одним з шляхів її вирішення є впровадження ресурсоощадних механізованих технологій вирощування і збирання цукрових буряків. Ці технології повинні передбачати використання високопродуктивних коренезбиральних машин, які би забезпечували високу якість збирання.
В конструкціях коренезбиральних машин важливу функцію виконують автомати водіння (АВ), які призначені для забезпечення високих робочих швидкостей руху при одночасному підвищенні точності відслідковування рядків. Завдяки АВ підвищується продуктивність машини, зменшуються втрати коренів, полегшуються умови праці механізаторів.
Серійний автомат водіння коренезбиральної машини КС-6Б має складну конструкцію, значну масу, велику кількість шарнірних з’єднань і, відповідно, регульованих параметрів, що знижує його ефективність під час експлуатації.
У зв’язку з цим дослідження та удосконалення механізмів АВ коренезбиральної машини є актуальними і мають важливе наукове та практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до державної науково-технічної програми Бережанського агротехнічного інституту (БАТІ) та СКБ ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” “Механіко-технологічні основи проектування транспортно-технологічних систем коренезбиральних машин” (номер державної реєстрації 0102U002302, ДІ-97-00), яка реалізовувалася в рамках Постанови Кабінету Міністрів України № 1341 від 1 грудня 1997 року “Про розвиток сільськогосподарського машинобудування і забезпечення агропромислового комплексу конкурентноспроможною технікою”.
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – покращити якість викопування коренеплодів цукрових буряків на основі підвищення точності водіння коренезбиральної машини завдяки удосконаленню конструкції її автомата водіння та системного обґрунтування параметрів його механізмів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МЕХАНІЗМІВ АВТОМАТА ВОДІННЯ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок