Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ФОРМУВАННІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПІДСТАВІ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ФОРМУВАННІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПІДСТАВІ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ФОРМУВАННІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПІДСТАВІ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
69
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
САПЕЛЬНІКОВ ЛЕОНІД ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК 519.866:336
ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ФОРМУВАННІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПІДСТАВІ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність 25.00.04 – Регіональне управління
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Дорофієнко В’ячеслав Володимирович, Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Амітан Веніамін Наумович, Акціонерне товариство “ДАНКО”, віце-президент (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Яркова Ніна Іванівна, Донбаська державна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, декан факультету “Економіка, маркетинг, менеджмент”
(м. Макіївка).
Провідна установа – Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем регіональної економіки (м. Київ).
Захист відбудеться 10 квітня 2003 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 7 березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здійснення економічних реформ в Україні, їх спрямування на створення системи ринків, світова фінансова криза та фінансова криза в нашій країні вимагають створення нового виробничого та фінансового механізму, і, зокрема, радикальних змін в управлінні фінансами на регіональному рівні. Теорія і практика управління фінансами організацій командно-адміністративної системи господарювання не відповідають новим економічним вимогам і потребують принципово нових підходів як до змісту фінансових рішень, так і до їх інформаційного забезпечення.
Отже, з огляду на нову економічну ситуацію в Україні, актуальною постає проблема удосконалення методів та моделей інформаційного та програмного забезпечення управління на регіональному рівні у концепції систем підтримки прийняття рішень при формуванні місцевих бюджетів, що і визначило мету й основні завдання дослідження.
Суб’єкти бюджетної діяльності у тому чи іншому ступеню пов’язані з інвестиційною діяльністю у рамках бюджетів розвитку. Прийняття інвестиційних рішень ускладнюється різними факторами: вид інвестицій; вартість інвестиційного проекту; численність доступних проектів; обмеженість фінансових ресурсів, які доступні для інвестування; ризик, пов’язаний з прийняттям інвестиційного рішення тощо.
Тема дослідження зумовлена необхідністю наукового обгрунтування методичних положень, розробки та впровадження інтелектуальних комп’ютерних систем підтримки прийняття рішень на регіональному рівні, а також розробки організаційного, інформаційного, математичного та програмного забезпечення систем підтримки прийняття рішень при формуванні місцевих бюджетів. Все це поставило перед науковцями важливу й актуальну задачу теоретичної розробки і програмної реалізації концепції прийняття інвестиційних рішень у бюджетах розвитку.
Вивчення та аналіз літературних джерел з даної проблематики показали, що інтегрований програмний пакет Microsoft Office 2000 у поєднанні з WWW-технологіями є ефективними засобами для розробки інформаційного, математичного та програмного забезпечення систем підтримки прийняття рішень при формуванні місцевих бюджетів.
Отже, актуальною є задача розробки і впровадження в організаціях комп’ютерної системи підтримки прийняття рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ ПРИ ФОРМУВАННІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПІДСТАВІ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок