Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПАРЦІАЛЬНИХ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ І РОЗПОДІЛУ ЕЛЕМЕНТІВ В СИСТЕМІ “ЧАВУН-ШЛАК”

РОЗРОБКА ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПАРЦІАЛЬНИХ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ І РОЗПОДІЛУ ЕЛЕМЕНТІВ В СИСТЕМІ “ЧАВУН-ШЛАК”

Назва:
РОЗРОБКА ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПАРЦІАЛЬНИХ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ І РОЗПОДІЛУ ЕЛЕМЕНТІВ В СИСТЕМІ “ЧАВУН-ШЛАК”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,24 KB
Завантажень:
388
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ ЧОРНОЇ МЕТАЛУРГІЇ ІМ. З.І. НЕКРАСОВА
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Гринько Анастасія Юріївна
УДК 669.02/09:669.162.2.083.133(043)
РОЗРОБКА ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПАРЦІАЛЬНИХ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ І РОЗПОДІЛУ ЕЛЕМЕНТІВ В СИСТЕМІ “ЧАВУН-ШЛАК”
Спеціальність 05.16.02
Металургія чорних металів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті чорної металургії ім. З.І. Некрасова
Національної академії наук України, м. Дніпропетровськ
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
ТОГОБИЦЬКА Дар'я Миколаївна,
Інститут чорної металургії
їм. З.І. Некрасова НАН України,
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
КАМКІНА Людмила Володимирівна,
Національна металургійна академія
України, завідувач кафедри
теорії металургійних процесів
і фізичної хімії
кандидат технічних наук
ПЕТРЕНКО Віталій Олександрович,
ВАТ “Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського”, помічник генерального директора
Провідна установа: Дніпродзержинський державний
технічний університет Міністерства освіти та науки
України, кафедра руднотермічних процесів
 
Захист відбудеться “_19_” _січня__ 2007 р. о 1400 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.231.01 Інституту чорної
металургії ім. З.І. Некрасова НАН України за адресою: 49050,
м. Дніпропетровськ, пл. Академіка Стародубова, 1
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України за адресою: 49050,
м. Дніпропетровськ, пл. Академіка Стародубова, 1
Автореферат розісланий “08” _грудня__ 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 08.231.01 Г.В. Левченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Пошук нових шляхів підвищення службових характеристик чавуну і техніко-економічних показників металургійного виробництва в значній мірі пов'язаний з вивченням фізико-хімічних властивостей металургійних розплавів. Для цього необхідне глибоке вивчення закономірностей формування структури, складу та властивостей багатокомпонентних металевих і шлакових розплавів у процесі їх взаємодії.
Незважаючи на велику кількість досліджень у цій галузі, проблема ще не вивчена в тій мірі, щоб загальні фізико-хімічні положення теорії рідкого стану можливо було б використати для прогнозування кінцевих результатів доменного процесу. У цьому зв'язку створення єдиної методичної основи й відповідних інструментальних засобів для моделювання реальних металургійних систем і процесів їх взаємодії є особливо актуальним. Використання фізико-хімічних моделей має ряд істотних переваг перед часто застосовуваним статистичним підходом. Фізико-хімічні моделі забезпечують можливість обліку розходжень кожної плавки по хімічному складу металу і шлаку, активностям компонентів чавуну, температурі та іншим технологічним особливостям.
Розробка ефективних методів прогнозування на основі створення сучасних інструментальних засобів, реалізованих у вигляді прикладного програмного забезпечення, істотно підвищить ефективність керування процесом доменної плавки.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до тематичних планів науково-дослідних робіт Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України. Дослідження проведені в рамках держбюджетних і хоздоговірних науково-дослідних робіт, №№ державної реєстрації: 0104U005554, 0105U002963, 0105U002966, 0102U004085, 0102U001520, 0102U001508, в яких автор брав участь у виконанні наукових досліджень, дослідно-промисловому і промисловому впровадженні розроблених фізико-хімічних критеріїв і моделей для оцінки парціальних термодинамічних властивостей і розподілу елементів у системі “чавун-шлак”.
Ціль роботи та задачі дослідження. Розробити методику визначення парціальних термодинамічних властивостей багатокомпонентних систем шляхом розвитку положень теорії направленого хімічного зв'язку, створеної Приходько Е.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ КРИТЕРІЇВ ДЛЯ ОЦІНКИ ПАРЦІАЛЬНИХ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ І РОЗПОДІЛУ ЕЛЕМЕНТІВ В СИСТЕМІ “ЧАВУН-ШЛАК”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок