Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В СУЧАСНИХ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ

ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В СУЧАСНИХ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В СУЧАСНИХ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,26 KB
Завантажень:
521
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Хуан Цинь
УДК 327:659.44
ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В СУЧАСНИХ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ
23.00.03. – політична культура та ідеологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата політичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародних комунікацій та зв’язків з громадськістю Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор політичних наук, професор
Макаренко Євгенія Анатоліївна,
завідувач кафедри міжнародних комунікацій та зв’язків з громадськістю Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти: доктор політичних наук, професор
Головченко Володимир Іванович,
професор кафедри країнознавства
Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
кандидат історичних наук, доцент
Асатуров Сергій Костянтинович,
завідувач кафедри міжнародної інформації Київського славістичного університету
Захист дисертації відбудеться “ 05 ” червня 2007 р. о 14 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.001.36 в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці імені М.О. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58, к.10.
Автореферат розісланий “05травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.М.Сащук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасні дослідження міжнародних відносин свідчать про глибокі трансформації зовнішньої і внутрішньої політики держав Азійсько-Тихоокеанського регіону в умовах глобалізації, про формування таких чинників політичного, соціально-економічного та науково-технологічного розвитку, які розглядаються як складові формування постіндустріального суспільства. Традиційні теоретичні напрями досліджень поєднуються з альтернативними підходами, сутність яких полягає в тому, що високі технології відіграють значну роль у трансформації сучасної світової системи міжнародних відносин й забезпеченні політичних інтересів держав на всіх рівнях міжнародного співробітництва.
Міжнародна стратегія становлення інформаційної цивілизації впливає на доктрини і програми інформаційної політики країн АТР, які прагнуть зайняти провідні позиції у світовому політико-економічному розвитку ХХІ століття, зокрема, Китайської Народної Республіки як одного з регіональних лідерів, і на ідеологію міжнародного співробітництва держави, що передбачає модернізацію політичної системи Китаю і перехід до нового етапу розвитку китайського суспільства за умов політичної стабільності.
Участь КНР у міжнародних і регіональних інтеграційних процесах, зокрема, у формуванні інформаційного суспільства як сучасної політичної і суспільної формації, дає можливість проаналізувати сучасну політичну ідеологію КНР, дослідити внутрішню та зовнішню складові державної політики в сфері інформації і комунікації, з’ясувати спільні та відмінні тенденції, визначити перспективи для національного розвитку.
Тому дослідження інформаційної політики КНР у сучасних міжнародних відносинах є актуальним у декількох вимірах: по-перше, у дослідженні інформаційної політики держави в міжнародних відносинах застосований новий підхід, що визначає необхідність вивчення міжнародних і регіональних процесів в інформаційні сфері, які істотно впливають на внутрішню та зовнішню політику держави; по-друге, сучасний статус КНР у міжнародних відносинах і амбіційні прагнення зайняти провідне місце в Азійсько-Тихоокеанському регіоні та у світі зумовлює потребу переосмислення політичної ідеології та пріоритетів ідеологічної модернізації країни, загальних механізмів реалізації зовнішньополітичних інтересів з урахуванням суто національних особливостей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ В СУЧАСНИХ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок