Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ НОВИХ ВИДІВ МОРОЗИВА З СОЛОДОВИМИ ЕКСТРАКТАМИ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ НОВИХ ВИДІВ МОРОЗИВА З СОЛОДОВИМИ ЕКСТРАКТАМИ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ НОВИХ ВИДІВ МОРОЗИВА З СОЛОДОВИМИ ЕКСТРАКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,55 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ПОЛІЩУК ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 663.674
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ НОВИХ ВИДІВ МОРОЗИВА
З СОЛОДОВИМИ ЕКСТРАКТАМИ
05.18.04 - технологія м’ясних,
молочних та рибних продуктів.
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному університеті харчових технологій, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Ромоданова Валентина Олександрівна, Український державний університет харчових технологій, завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Чагаровський Олександр Петрович, Одеська державна академія харчових технологій, завідувач кафедри технології молока і сушіння харчових продуктів.
кандидат технічних наук, Янковська Нонна Євгеніївна, інститут підвищення кваліфікації і перепідготовки керівних працівників і спеціалістів харчової і переробної промисловості Укрхарчопрому, завідувач кафедри переробки м'яса і молока.
Провідна організація: Харківська державна академія технології та організації харчування, кафедра устаткування підприємств харчування, Міністерство освіти і науки, м. Харків
Захист відбудеться 18 жовтня 2000 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.03 при Українському державному університеті харчових технологій (01033, м.Київ, вул. Володимирська, 68, корп. А, к. 311)
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського державного університету харчових технологій, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “18” вересня 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., професор Маринченко В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Конкуренція в галузі виробництва морозива з 1997 року стає все більш жорсткою тому, що існуючий асортимент морозива не може задовольнити повністю потреби споживачів. Соціальний аспект підвищення якості традиційних та створення нових видів морозива, особливо таких, які містять натуральні біологічно-активні речовини, вийшов на перше місце.
Існує тенденція до більш ширшого застосування нових видів сировини та розширення асортименту морозива. При цьому не завжди приділяється належна увага вітчизняній рослинній сировині, яка виробляється промислово і є носієм біологічно-активних речовин, наприклад, солодовим екстрактам (СЕ). В молочній промисловості СЕ широкого застосування не знайшли. Це пов’язано із обмеженістю теоретичних і практичних відомостей про сумісність СЕ з молочною сировиною та відсутністю науково обгрунтованих рекомендацій по їх застосуванню у виробництві морозива. Проблема створення технології нових видів морозива, до складу яких входять СЕ, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно тематики бюджетної науково-дослідної роботи кафедри технології молока і молочних продуктів Українського державного університету харчових технологій (УДУХТ) "Вдосконалення існуючих і розробка нових ресурсо-, матеріало-, енергоощадних технологій та високоефективного обладнання молочної промисловості" (1996 - 2000 рр). Здобувач приймав участь в організації та проведенні значної частини наукових досліджень, обробці та узагальненні результатів, їх теоретичному обгрунтуванні.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є наукове обгрунтування та розробка технології нових видів морозива з СЕ, які містять біологічно-активні речовини.
Відповідно до поставленої мети вирішувались наступні основні завдання:
1. Визначити технологічну доцільність застосування СЕ у виробництві морозива.
2. Здійснити вибір виду СЕ для підвищення вмісту біологічно активних речовин в морозиві на молочній основі та покращення його якості в цілому.
3. Встановити рекомендований вміст СЕ в рецептурах морозива з урахуванням смакових якостей такого морозива.
4. Дослідити вплив СЕ на основні технологічні параметри сумішей для морозива та готове морозиво, співставити отримані результати із параметрами сумішей та готового морозива традиційного складу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ НОВИХ ВИДІВ МОРОЗИВА З СОЛОДОВИМИ ЕКСТРАКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок