Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ ТЕЛЕСКОПІЧНОГО СТРІЛОПОДІБНОГО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО КОМБАЙНА

ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ ТЕЛЕСКОПІЧНОГО СТРІЛОПОДІБНОГО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО КОМБАЙНА

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ ТЕЛЕСКОПІЧНОГО СТРІЛОПОДІБНОГО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО КОМБАЙНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
МІЗІН Вадим Олександрович
УДК 622.232.83
ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ
ТЕЛЕСКОПІЧНОГО СТРІЛОПОДІБНОГО ВИКОНАВЧОГО
ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО КОМБАЙНА
Спеціальність 05.05.06 – Гірничі машини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Гірничі машини" Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Семенченко Анатолій Кирилович,
Державний вищий навчальний заклад
“Донецький національний технічний університет”,
завідувач кафедри "Гірничі машини".
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Бойко Микола Григорович,
Державний вищий навчальний заклад
“Донецький національний технічний університет”,
завідувач кафедри "Енергомеханічні системи";
кандидат технічних наук, доцент
Крупко Валерій Григорович,
Донбаська державна машинобудівна академія,
завідувач кафедри “Підйомно-транспортні машини”
(м. Краматорськ).
Захист відбудеться 4 жовтня 2007 р. о 10:00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.05 у Донецькому національному технічному університеті за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, І навч. корпус, ВАЗ.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного технічного університету (83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, ІІ навч. корп.)
Автореферат розісланий 31 серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої
вченої ради Д 11.052.05
доктор технічних наук, професор В.П. Кондрахін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності підземного видобутку вугілля може бути забезпечено на основі впровадження прогресивних технологій і прискореного переозброєння шахт на базі створення і широкого використання високоефективних засобів комплексної механізації і автоматизації основних технологічних процесів очисних і прохідницьких робіт.
Магістральним напрямком сучасного розвитку вугільної галузі у світі є створення вугледобувних підприємств типу “лава-шахта”. Це означає концентрацію та інтенсифікацію видобутку вугілля з доведенням його до 10 і більше тисяч тонн на добу з очисного вибою. Інтенсифікація видобутку дозволяє забезпечити значне зниження собівартості вугілля, що добувається, за рахунок підвищення продуктивності праці, скорочення кількості шахт, зниження витрат як на підтримку їхньої структури (під'їзних колій, будинків, споруджень та ін.) так і на капітальні і транспортні витрати, а також підвищення безпеки ведення гірничих робіт.
На сьогодні спільними зусиллями вчених інституту “Дондіпровуглемаш” і машинобудівників України створені сучасні зразки добувної техніки, продуктивність і ресурс якої в 2-3 рази вище, ніж старої, широко використовуваної на шахтах до теперішнього часу.
Найважливішою умовою реалізації високих можливостей нової добувної техніки є забезпечення необхідного фронту робіт, тобто своєчасна підготовка очисних вибоїв - за період відпрацьовування лави повинна бути підготовлена і оснащена устаткуванням нова. Для виконання цієї вимоги необхідне створення і широке застосування сучасних прохідницьких комбайнів, що забезпечують темпи проходки гірничої виробки 600 і більш метрів на місяць. Тому подальше підвищення технічного рівня прохідницьких комбайнів на сьогодні є однією з актуальних проблем розвитку гірничого машинобудування.
Аналізуючи стан її рішення слід зазначити, що виконані останнім часом експериментальні й теоретичні дослідження спрямовані на пошук шляхів підвищення продуктивності й надійності прохідницьких комбайнів на основі рішення задач коректного завдання зовнішнього навантаження, що формується на виконавчому органі, обґрунтування параметрів систем його приводу і подачі.
У той же час, закономірності формування навантаження елементів системи підвіски виконавчого органу прохідницьких комбайнів виборчої дії при його роботі в різних режимах руйнування вибою мало вивчені.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ ТЕЛЕСКОПІЧНОГО СТРІЛОПОДІБНОГО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ ПРОХІДНИЦЬКОГО КОМБАЙНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок