Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ НАРАХУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ АМОРТИЗАЦІЇ

ОБЛІК І АНАЛІЗ НАРАХУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ АМОРТИЗАЦІЇ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ НАРАХУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ АМОРТИЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,17 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Городянська Лариса Володимирівна
УДК 657.372.3
ОБЛІК І АНАЛІЗ НАРАХУВАННЯ
ТА ВИКОРИСТАННЯ АМОРТИЗАЦІЇ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі обліку підприємницької діяльності Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Головко Тетяна Василівна,
Київський національний економічний університет,
доцент кафедри обліку підприємницької діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю;
кандидат економічних наук, доцент
Левицька Світлана Олексіївна,
Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне),
декан факультету економіки.
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Київ.
Захист відбудеться “26” вересня 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “_22_” серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор ____________ В.Я. Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Набуття Україною незалежності та відокремлення комунального господарства країни у самостійну галузь, де зосереджено майже 25 відсотків основних засобів, повністю змінили механізм його функціонування. У цих умовах особливо актуальною є розробка програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, про що йшлося на IX Всеукраїнських муніципальних слуханнях “Житлово-комунальна реформа – першочергове завдання місцевого та регіонального розвитку”. Суттєвого перегляду потребують економічний та технологічний аспекти проблеми використання й оновлення основних засобів.
Для здійснення конкретних заходів щодо реалізації такої програми потрібно вирішити питання пошуку внутрішніх резервів на кожному підприємстві, здійснити аналіз існуючого фінансового стану підприємств тощо. Основні засоби, що передані державою в оперативне управління житлово-комунальним підприємствам, характеризуються насамперед високим ступенем зношеності багатьох із них (житлові будинки, водопровідно-каналізаційні мережі та ін.). Це вимагає від керівника прийняття ефективних управлінських рішень та додаткових знань для організації і проведення оптимальної комплексної оцінки методів нарахування амортизації, яка сприятиме ефективному використанню основних засобів.
Значущість зазначеної проблематики та необхідність вирішення визначених питань обумовили вибір теми дисертаційної роботи і напрям наукового досліджен-ня – облік і аналіз нарахування та використання амортизації.
Дослідженню проблем обліку, оцінки основних засобів і аналізу нарахованої амортизації значну увагу в своїх працях приділяли такі провідні вітчизняні науковці, як В.В. Бабич, М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, О.С. Бородкін, А.М. Герасимович, С.Ф. Голов, Г.Г. Кірейцев, М.В. Кужельний, Ю.Я. Литвин, В.Г. Лінник, Ю.І. Осадчий, П.Т. Саблук, В.Я. Савченко, В.В. Сопко, М.Г. Чумаченко та інші. Вагомий внесок у розвиток теорії амортизації, дослідження тенденцій обсягів її нарахування і закономірностей відтворення основних засобів зробили зарубіжні вчені: М.Ф. Ван Бреда, Глен А. Велш, А. Гроппеллі, Дж. Рамсі Мак-Куллох, К. Маркс, Белверд Е. Нідлз, Ейсан Нікбахт, Елдон С. Хендріксен. Проте питання вибору методів нарахування амортизації, її впливу на фінансово-економічні показники діяльності підприємства, використання нарахованої амортизації як фінансового джерела досліджені недостатньо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ НАРАХУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ АМОРТИЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок