Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,73 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“Запорізький інститут державного та муніципального управління”
ДЕМИДОВИЧ Володимир Вікторович
УДК 351.82:658.152
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ
25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Запоріжжя – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління”
Науковий керівник – | доктор наук з державного управління, професор,
Дєгтяр Андрій Олегович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної теорії і фінансів.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, доцент,
Мартиненко Володимир Федорович,
Національна академія державного управління при Президентові України,
професор кафедри економічної теорії та історії економіки;
кандидат наук з державного управління
Горник Володимир Гнатович,
Міністерство промислової політики України, директор департаменту.
Провідна установа – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
м. Львів.
Захист відбудеться 23 лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К. 17.127.03 у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 20 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради З.О. Надюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Реалізація завдань розвитку ринкової економіки України, особливо у виробничій сфері, не привела до очікуваного значного зростання ефективності виробництва як на мікро-, так і на макрорівні. Більшість вітчизняних промислових підприємств не має достатнього обсягу ресурсів навіть для забезпечення простого відтворення, триває фізичний і моральний знос виробничого потенціалу.
Негативні наслідки має недооцінка багатьма посадовцями та підприємцями теоретичного обґрунтування практичних рішень. Розвиток реформаційних процесів підтвердив неможливість такого підходу до вирішення завдань розвитку ринкових відносин. Разом з тим стає очевидною необхідність глибоких наукових досліджень усього комплексу проблем державного регулювання інвестиційної діяльності в промисловості.
Очевидно, що стан виробничої бази, рівень її відповідності науково-технологічній моделі економічного зростання, а також конкуренто-спроможність промисловості в цілому та її продукції зокрема визначають місце країни в системі міжнародного поділу праці. Ураховуючи сучасний стан розвитку світової економіки і виходячи із завдань реформування вітчизняного промислового виробництва, можна визначити, що особливої актуальності набувають питання дослідження проблем державного регулювання інвестиційної діяльності в напрямі ринкового перетворення виробничо-господарської діяльності промислових підприємств.
Одним з аспектів економічних перетворень, що відбуваються сьогодні в Україні, є формування системи державного регулювання залучення інвестицій у регіони. Для економічної ситуації, що склалася на сьогодні, характерна низька інвестиційна активність. Це пояснюється тим, що перехід промисловості до ринкових відносин сприяв зміні інвестиційної політики в багатьох регіонах, змістивши центр ваги у бік самих підприємств і поклавши на них усю повноту відповідальності за результати прийнятих інвестиційних рішень.
Науковий аналіз проблем державного регулювання інвестиційної діяльності здійснений у працях багатьох українських науковців: О.І.Амоші, М.Д.Білик, І.О.Бланка, Б.В.Букринського, М.С.Герасимчука, Н.В. Дацій, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок