Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГІДРОДИНАМІЧНІ ОСНОВИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ОЧИСНИКІВ

ГІДРОДИНАМІЧНІ ОСНОВИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ОЧИСНИКІВ

Назва:
ГІДРОДИНАМІЧНІ ОСНОВИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ОЧИСНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
52
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ЯМКОВА МАРІЯ АНДРІЇВНА
УДК 622.002.5-822-776
ГІДРОДИНАМІЧНІ ОСНОВИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ОЧИСНИКІВ
Спецiальнiсть 01.02.05 - Механiка рiдини, газу та плазми (технічні науки)
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового ступеня кандидата технiчних наук
Київ - 2000 р.Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі гірничої енергомеханіки Донбаського гірничо-металургійного інституту Міністерства освіти і науки України, м. Алчевськ.
Науковий керівник: заслужений працівник народної освіти України,
доктор технічних наук, професор
Фінкельштейн Зельман Лазарович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут,
професор кафедри гірничої енергомеханіки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Шрайбер Олександр Aвраамович, Інститут загальної енергетики НАН України, провідний науковий співробітник;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Берман В`ячеслав Петрович, Інститут гідромеханіки НАН України, начальник відділу трубопроводного транспорту.
Провідна установа - Харківський державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, м.Харків
Захист відбудеться “18” вересня 2000 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.09 у Національному технічному університеті України “Киівський Політехнічний інститут” за адресою 252056, м.Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, ауд. 307.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Киівський Політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 25 липня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради В.І.Коньшин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальнiсть теми. Електромагнітні очисники зі складною конфігурацією магнітного поля можуть використовуватися в багатьох галузях промисловостi для очистки робочих та охолоджувальних рiдин вiд феромагнiтних забруднень. Від якості робочих та охолоджувальних рiдин залежить точність обробки деталей та чистота їхніх поверхонь, що дуже важливо для поліпшення експлуатаційних характеристик гідросистем.
При недостатньому очищенні робочих та охолоджувальних рідин у гідросистемах знижується ресурс машин, виникають позапланові простої та витрати на запасні вузли. При надмірній очистці рідин значно підвищується вартість техніки, збільшуються матеріальні і трудові витрати на технічне обслуговування, що також знижує продуктивність обладнання і збільшує видаток самих робочих і охолоджувальних рідин.
Cтупінь очистки залежить від гідравлічних параметрів рідини і параметрів створюваного очисником магнітного поля, в тому числі від намагнічювальної сили. Досі не наведені рекомендації з оптимального значення намагнічювальної сили, необхідної для бажаного ступеню очистки від феромагнітних забруднень рідини, що тече при певних умовах (при заданих видатку рідини і її в’язкості). Це призводить до завищених значень намагнічювальної сили і, завдяки цьому, до перевитрати електроенергії і міді.
На теперешнiй час методики розрахунку електромагнітних очисників не існує, що свiдчить про актуальнiсть даної роботи.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами,. Актуальність роботи підтверджена тим, що вона виконувалася в відповідності з планом НДР і ОКР госбюджетного фінансування НІПКІ "Параметр" по темі N 18 "Розробка наукових основ, засобів розрахунку і конструкції електромагнітного фільтру підвищеної грязеємності". Автор був відповідальним виконавцем.
Мета і задачі дослідження. Метою цiєї роботи є:
- розробка методів розрахунку гідродинамічних параметрів течії в`язкої неелектропроводної немагнітної рідини, що містить феромагнітні частинки, в електромагнітному очиснику зі складною конфігурацією магнітного поля пiд впливом постiйного неоднорідного магнiтного поля, і вибір на цій основі раціональних конструктивних та силових параметрів очисника;
- дослідження впливу параметрів цієї течії на ефективність роботи очисника;
- проведення експериментального дослідження течії в’язкої рідини в електромагнітному очиснику з метою апробації запропонованих теоретичних висновків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ГІДРОДИНАМІЧНІ ОСНОВИ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКУ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ОЧИСНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок