Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
382
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ГРУЗД МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 658.152
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ
ПРОЦЕСАМИ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Іванієнко Віктор Васильович,
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економічного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ілляшенко Сергій Миколайович,
Сумський державний університет,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Телішевська Лідія Іванівна,
Харківський державний технічний університет
будівництва та архітектури,
доцент кафедри біржової, страхової та банківської справи
Провідна установа – Донецький державний університет економіки і торгівлі
імені М. І. Туган-Барановського,
кафедра економіки підприємств,
Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться “_29_” __червня____ 2006 р. о 1300 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий “_29_” __травня__ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економіки країни, її структурні перетворення з якісним оновленням товаровиробництва, соціальної та ринкової інфраструктури, формування сучасного і майбутнього конкурентоспроможного середовища неможливі без відповідних капіталовкладень, розробки і здійснення науково обґрунтованих програм та проектів трансформацій. Тому в сучасних умовах Україна постала перед об’єктивною необхідністю активізації інвестиційного процесу.
Низький рівень інвестиційної активності, непрозорість процесів, високі ризики та правова невизначеність вимагають подальшого наукового обґрунтування та методичної розробки розвитку механізму управління інвестиційними процесами. Головними напрямками його вдосконалення мають стати забезпечення активізації інвестиційних процесів відповідно до визначених пріоритетів, посилення економічної відповідальності за ефективність рішень у сфері державного інвестування, оптимальне використання мобілізаційних методів перерозподілу фінансових ресурсів в інтересах здійснення ефективних інвестицій в пріоритетні напрямки розвитку господарства, створення дієвого й вигідного для інвестора механізму залучення вільних коштів в масштабні інвестиційні процеси, що забезпечить сприятливі економіко-правові передумови для здійснення високо організованої ефективної та цілеспрямованої інвестиційної діяльності в Україні.
В економічних дослідженнях вивченню проблем інвестування приділяється значна увага. Теоретичні і практичні розробки питань, пов’язаних з управлінням інвестиційним процесом підприємства, знайшли відображення в наукових працях вітчизняних та зарубіжних вчених-економістів: Г. Александера, І. Бланка, В. Бочарова, М. Герасимчука, В. Гриньової, Б. Губського, А. Гойка, М. Джонка, Г. Загороднього, М. Книша, В. Ковальова, А. Махмудова, Д. Норткотта, П. Орлова, В. Паламарчука, А. Пересади, В. Пономаренка, О. Пушкаря, П. Рогожина, Р. Фатхутдинова, В. Федоренка, У. Шарпа, В. Швандара, В. Шевчука, О. Ястремської та ін.
Управління інвестиційним процесом підприємства та розвиток його теоретичних і методичних засад потребує розробки складних механізмів взаємодії інвестиційної, ринкової та соціальної структур, об’єднання їх в єдине ціле. Для ефективної роботи підприємства механізм управління інвестиційними процесами необхідно привести у відповідність до нового механізму господарювання, адаптувати до нових вимог управління.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок