Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реформування системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування в україні з урахуванням зарубіжного досвіду

реформування системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування в україні з урахуванням зарубіжного досвіду

Назва:
реформування системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування в україні з урахуванням зарубіжного досвіду
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
337
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
дніпропетровський регіональний інститут державного УПРАВЛІННЯ
національної академії ДЕРЖАВНОГО управління
при президентові україни
Федотов Володимир Олександрович
УДК 352.075:331.1
реформування системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування в україні з урахуванням зарубіжного досвіду
25.00.04 – місцеве самоврядування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з державного управління
Дніпропетровськ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Дорофієнко Вячеслав Володимирович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Гончаров Валентин Миколайович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
кандидат наук з державного управління Самойленко Віктор Олександрович,
Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Донецькій області, старший оперуповноважений.
Провідна установа – | Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра економічної теорії та фінансів.
Захист відбудеться 07 вересня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.866.01 у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, к. 104.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29).
Автореферат розісланий 28 липня 2006 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дрешпак


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблеми фінансового забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування вказують на недосконалість систем адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, неефективність розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади. Ці питання безпосередньо впливають на формування територіальної громади, яка повинна володіти фінансовими, матеріальними та іншими ресурсами в обсязі, достатньому для ефективної реалізації завдань та функцій місцевого самоврядування, надання соціальних послуг населенню на рівні, передбаченому загальнодержавними стандартами.
Тому в сучасних умовах існує нагальна потреба у реформуванні або створенні нової, більш ефективної системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування. Головною проблемою, що вимагає свого вирішення у цій сфері, є незбалансованість функцій та повноважень громад і органів місцевого самоврядування з їх ресурсними можливостями. Досвід постсоціалістичних країн, які вже наблизилися до європейських стандартів у галузі державного управління і місцевого самоврядування, спонукає до пошуку шляхів удосконалення системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування через те, що саме вона є вагомим стабілізуючим фактором налагодження ефективної співпраці державного і приватного секторів щодо надання суспільних послуг громадянам.
У зв’язку з цим великого теоретичного та практичного значення набувають питання вивчення зарубіжного досвіду фінансового забезпечення місцевого самоврядування, який стосується реалізації принципів Європейської хартії місцевого самоврядування.
Усе це обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи.
Проблеми місцевого самоврядування досліджувалися зарубіжними авторами: з точки зору економіки місцевих урядів унітарних країн – С. Бейлі, К. Кронвалем, К. Рибердалем, К. Рюдебеном, С. Хеггрутом; з позицій теорії місцевих фінансів – Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: реформування системи фінансового забезпечення місцевого самоврядування в україні з урахуванням зарубіжного досвіду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок