Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ТОВАРНО-ГРОШОВИХ ОПЕРАЦІЙ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ТОВАРНО-ГРОШОВИХ ОПЕРАЦІЙ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ТОВАРНО-ГРОШОВИХ ОПЕРАЦІЙ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,42 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ДУГАР Тетяна Євгеніївна
УДК 657.422.8
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ТОВАРНО-ГРОШОВИХ ОПЕРАЦІЙ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз і аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
професор кафедри бухгалтерського
обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Осадчий Юрій Іванович,
Міжгалузевий інститут управління
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Малюга Наталія Михайлівна,
Житомирський державний технологічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри аналізу і статистики
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться 8 червня 2005 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212).
Автореферат розісланий “ 7 ” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах недостатнього забезпечення сільськогосподарських підприємств оборотними засобами зростання дебіторської та кредиторської заборгованості стає поширеним явищем. Об’єктивною умовою підприємницької діяльності трансформованих підприємств агропромислового комплексу є встановлення ними дійових господарських відносин з різними контрагентами на основі своєчасності та безперебійності розрахунків. Однак у процесі діяльності підприємство не завжди здійснює розрахунки з юридичними або фізичними особами одночасно з відчуженням майна, виконанням робіт, наданням послуг, що передбачає виникнення певних прав і зобов’язань покупців та постачальників перед підприємством, тобто призводить до виникнення дебіторської чи кредиторської заборгованості.
Облік дебіторської заборгованості є одним з найбільш складних та суперечливих питань, що зумовлено проблемою неплатежів. Ринкові умови господарювання передбачають удосконалення розрахунків підприємства та організації і методів їхнього обліку і контролю і, передусім, упорядкування всієї договірної роботи.
Правильно організований облік надходження та використання грошових коштів, матеріалів, послуг, дебіторської і кредиторської заборгованості, забезпечення щоденної платоспроможності підприємства, повинен сприяти недопущенню прострочення термінів платежу і доведення заборгованості до стану безнадійної. Постає необхідність комплексного підходу до вирішення проблем з виникненням прострочених сум дебіторської та кредиторської заборгованостей по товарних і нетоварних операціях в аграрному секторі національної економіки та удосконалення процесу управління грошовими потоками на базі незалежного інформаційного забезпечення внутрішніх та зовнішніх користувачів відповідними даними, що формуються в системі бухгалтерського обліку та внутрішнього контролю.
У розробку питань теорії та методології обліку розрахункових операцій вагомий внесок зробили: М.Я.Дем`яненко, Ф.Ф.Бутинець, Г.Г.Кірейцев, В.Б.Моссаковський, Ю.І.Осадчий, І.А.Бланк, Л.К.Сук, В.М.Жук, В.С.Рудницький, О.М.Петрук, Н.М.Малюга, В.О.Шевчук, А.М.Андросов, В.Ф.Палій, Я.В.Соколов, Ван Бреда, М.Р. Метьюс, М.Х.Б. Перера, Ж. Рішар, Е.С.Хендріксен.
При вивченні дисертаційних робіт по напрямку дослідження з питань механізації і автоматизації розрахункових операцій в банківський системі відмітимо дисертаційну роботу О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ РОЗРАХУНКІВ З ТОВАРНО-ГРОШОВИХ ОПЕРАЦІЙ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок