Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ТЕРАПІЯ УСКЛАДНЕНЬ ГОСТРОГО ЕПІДИДИМООРХІТУ У ЧОЛОВІКІВ ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ

ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ТЕРАПІЯ УСКЛАДНЕНЬ ГОСТРОГО ЕПІДИДИМООРХІТУ У ЧОЛОВІКІВ ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ТЕРАПІЯ УСКЛАДНЕНЬ ГОСТРОГО ЕПІДИДИМООРХІТУ У ЧОЛОВІКІВ ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
121
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
Пустовойт Іван Петрович
УДК 616.61-003.7-08-084
ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ТЕРАПІЯ УСКЛАДНЕНЬ ГОСТРОГО ЕПІДИДИМООРХІТУ У ЧОЛОВІКІВ ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ
14.01.06 – урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному медичному університеті ім. М.І. Пирогова МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор,
Ухаль Михайло Іванович,
Одеський державний медичний університет
ім. М.І. Пирогова МОЗ України,
професор кафедри урології та нефрології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Горпинченко Ігор Іванович,
Інститут урології АМН України,
завідувач відділу сексопатології та андрології.
доктор медичних наук, професор
Саричев Леонід Петрович,
Українська медична стоматологічна академія
МОЗ України, м. Полтава, завідувач кафедри
урології, медичної сексології та дитячої хірургії.
Провідна установа:
Івано-Франківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра урології,
м. Івано-Франківськ
Захист відбудеться “__21__“листопада 2006 р. о __14-30__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул.
Ю. Коцюбинського, 9 а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю. Коцюбинського, 9 а.
Автореферат розісланий “ _20_“ жовтня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
с. н. с, к. м. н. Л.М. Старцева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найбільш частих захворювань органів калитки є гостре неспецифічне запалення придатка (епідидиміт), що розвивається як ізольовано, так і в сполученні з гострим запальним процесом у яєчку (епідидимоорхіт) [Люлько А.В., Кадиров Т., 1990; Возіанов О.Ф., Горпинченко І.І., 1997; Тиктинський О.Л., Михайленко В.В., 1999].
У 40 – 60 % хворих, які перенесли гостре запалення органів калитки, порушується статева функція, наступає атрофія сперматогенного епітелію і безплідність [Юнда І.Ф., 1989; Горюнов В.Г. із співавт., 1993; Малишкін І.Н., 1995; Биков В.Л. 2000].
З огляду на інфекційну природу епідидимоорхіту, основним методом лікування цього захворювання є антибактеріальна терапія [Асимов Д.А., 1990; Кравченко М.Л. 1993]. Однак, застосування навіть найсучасніших антибіотиків не завжди дозволяє уникнути розвитку таких ускладнень, як абсцес яєчка та придатка в гострому періоді захворювання, розвитку оліго- і азооспермії, а також атрофії яєчка у віддаленому періоді захворювання [Возианов А.Ф., Горпинченко И.И. 1994; Лопаткін Н.А. Дерев'янко І.І., 1998]
Останнім часом для підвищення ефективності лікування хворих на гострий епідидимоорхіт ряд авторів вважають за доцільне проводити в ранньому періоді гострого запального процесу оперативне втручання – розтин і дренування оболонок калитки із призначенням у післяопераційному періоді з метою поліпшення мікроциркуляції та оксигенації у вогнищі запалення трентала, ескузана або обзидана [Неймарк А.І., 1992; Шабад О.Л. із співав., 1994]. Зазначені методи комплексного лікування хворих на гострий епідидимоорхіт дозволили знизити кількість абсцесів яєчка і придатка в гострому періоді захворювання та попередити атрофію яєчка у віддалений термін захворювання, але практично не вплинули на частоту розвитку оліго- і азооспермії і, як наслідок, безплідності чоловіків [Горюнов В.Г., Буров В.Н.,1995; D.M. De Kreiser, 1998].
Таким чином, незважаючи на актуальність проблеми, багато аспектів лікування гострого неспецифічного епідидимоорхіту залишаються недостатньо вивченими. Однією з причин низької ефективності лікування епідидимоорхіту є невикористання методів комплексного патогенетичного лікування в різних фазах неспецифічного запального процесу. Це призводить до того, що більшість лікарів залишається на загальноприйнятих рутинних позиціях лікування хворих на гострий епідидимоорхіт без врахування особливостей перебігу захворювання, структурних ушкоджень яєчка і придатка, а також токсично-алергічних та імунних змін в організмі таких хворих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА ТЕРАПІЯ УСКЛАДНЕНЬ ГОСТРОГО ЕПІДИДИМООРХІТУ У ЧОЛОВІКІВ ФЕРТИЛЬНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок