Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТА ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ ВИДІВ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ КАВОВИХ НАПОЇВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

РОЗРОБКА ТА ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ ВИДІВ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ КАВОВИХ НАПОЇВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Назва:
РОЗРОБКА ТА ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ ВИДІВ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ КАВОВИХ НАПОЇВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,03 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Київський національний торговельно-економічний університет
На правах рукопису
Голуб Богдан Олексійович
УДК 663.94
РОЗРОБКА ТА ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ ВИДІВ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ КАВОВИХ НАПОЇВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Спеціальність 05.18.15 – Товарознавство харчових продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі товарознавства та експертизи продовольчих товарів.
Науковий керівник: | доктор с/г наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Рудавська Ганна Богданівна,
професор кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів Київського національного торговельно-економічного університету
Офіційні опоненти: | ·
доктор технічних наук, професор
Сирохман Іван Васильович,
завідувач кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів Львівської комерційної академії Укоопспілки, професор;
·
кандидат технічних наук
Янковська Нона Євгенівна
завідувач кафедри переробки молока та м’яса Інституту підвищення кваліфікації і перепідготовки керівних працівників і спеціалістів харчової і переробної промисловості.
Провідна установа: | Український державний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “19” жовтня 2001р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: вул. Кіото 19, 02156, м. Київ.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: вул. Кіото 19, 02156, м. Київ.
Автореферат розісланий “18” жовтня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тищенко Є.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: одним з наслідків діяльності людини є зміна умов навколишнього середовища. Зміни можуть бути як випадковими, внаслідок техногенних катастроф, так і прогнозованими, наприклад промислові викиди. Зміни в ноосфері обов’язково спричиняють зміни у літо-, гідро-, атмосфері. Як результат, людина повинна пристосовувати свій організм до таких змін. Гомеостаз організму досягається складним комплексом біохімічних процесів, а джерелом складових цих процесів є харчування. Отже зміни у навколишньому середовищі неодмінно повинні супроводжуватись змінами у харчуванні.
В Україні внаслідок цілого ряду факторів склалося важке екологічне становище, підсилене наслідками катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це спричинило зростання кількості захворювань, рівня смертності. За останні 10 років населення України скоротилося на 3 млн. чол. Першочерговим заходом у подоланні такої ситуації є забезпечення населення раціональним і профілактичним харчуванням, спрямованим, в першу чергу, на зміцнення імунної системи, зменшення негативних наслідків радіаційного забруднення.
За сучасних умов поняття “традиційний асортимент продуктів харчування” поступово змінює свій зміст. На 1-й конференції з питань спеціальних продуктів харчування, яка відбулася у 1995р в Сінгапурі, одним з висновків було твердження, що сучасні функціональні продукти, продукти спеціального призначення незабаром замінять існуючий традиційний асортимент продуктів харчування. Ринок таких продуктів переживає свій бум, особливо це стосується розвинених країн, перед якими не стоїть проблема голоду і забезпечення власного населення обов’язковою мінімальною кількістю основних нутрієнтів. Характерною особливістю розвитку цього ринку є впровадження нових продуктів у обмеженому переліку асортиментних груп. Головним чином це прохолоджуючі, кисломолочні напої, сухі сніданки, фруктові і овочеві соки. Але забезпечення повноцінного раціону харчування потребує розробки функціональних продуктів харчування всіх асортиментних груп. Важливою вимогою до продуктів харчування, включаючи і спеціальні продукти, з точки зору торгівлі є їх придатність до зберігання, висока споживча цінність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТА ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ ВИДІВ СУХИХ СУМІШЕЙ ДЛЯ КАВОВИХ НАПОЇВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок