Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,44 KB
Завантажень:
221
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАЛТАЧЕЄВА НАІЛЯ АСКАРІВНА
УДК 658.386.4
УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ КЕРІВНИКІВ
ТА СПЕЦІАЛІСТІВ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ
ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ДОНЕЦЬК – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі управління трудовими ресурсами Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Лук'янченко Наталя Дмитрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри управління трудовими ресурсами
(м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Прокопенко Микола Дмитрович, Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач відділу проблем регіональної економіки (м. Донецьк)
кандидат економічних наук, доцент Батченко Людмила Вікторівна, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Донецьк)
Провідна установа
Технологічний університет Поділля Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та менеджменту (м. Хмельницький)
Захист відбудеться 29 листопада 2000 р. о 12.00 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд.101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розісланий 27 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г. С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В Україні зараз здійснюється перехід від адміністративно-командної до ринкової економіки, що вимагає від керівників та спеціалістів високого рівня компетентності, ділової ініціативи, сучасного економічного мислення, оволодіння новими методами керівництва і управління. Це посилює роль і значення їх навчання в підвищенні ефективності менеджменту персоналу підприємства. Проте реальна ситуація є такою, що в останні роки відчувається дефіцит у висококваліфікованих працівниках. Після закінчення ВНЗ щорічно втрачається до 20% знань, скорочується термін “морального застаріння” виробничих знань, виникає потреба в спеціалістах із новими теоретичними знаннями і практичними навичками, які спроможні були б працювати в умовах трансформації економіки України.
Сучасна практика навчання персоналу будь-яких радикальних змін не зазнає, хоча її неефективність є цілком очевидною. Основними стримуючими чинниками формування кваліфікованого управлінського персоналу є відсутність достатнього фінансування навчання, а також відсутність на підприємствах оптимальної системи управління даним процесом.
Проблемам управлінської праці присвячено значну кількість наукових досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених. Особливо слід відзначити праці К. Кіллена, Е. Мейо, Ф. Тейлора, А. Файоля. Ствердження нових підходів щодо менеджменту персоналу обумовлює підвищений інтерес до цієї проблеми вчених і практиків Україні та країн СНД, серед яких варто зазначити Батченко Л.В., Гузя М.Г., Дятлова В.А., Єгоршина О.П., Жарікова Є.С., Завіновську Г.Т., Каленіченка Л., Кноррінга В.І., Лук'янченко Н.Д., Обозова М.М., Петренка В.Л., Попова Г.Х., Прокопенка М.Д., Старобінського Е.Є., Травіна В.В., Шкатуллу В.І., Щьокіна Г.В. та інших. Проте цілий ряд принципових аспектів цього напрямку поки що є недостатньо вивченим із позицій сучасного розвитку національної економіки; запропоновані розробки не доведено до свого логічного завершення і реалізації. Необхідність теоретичних і практичних розробок з питань підвищення ефективності діяльності промислового підприємства за рахунок удосконалення управління навчанням керівників та спеціалістів обумовила вибір теми дисертаційного дослідження та його актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ КЕРІВНИКІВ ТА СПЕЦІАЛІСТІВ У СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок