Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНИЙ КОНТРОЛЬ В МЕХАНІЗМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНИЙ КОНТРОЛЬ В МЕХАНІЗМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Назва:
ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНИЙ КОНТРОЛЬ В МЕХАНІЗМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,19 KB
Завантажень:
437
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“Запорізький інститут державного та муніципального управління”
МОНАЄНКО Антон Олексійович
УДК 35.078.3: 336.1:352
ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНИЙ КОНТРОЛЬ В МЕХАНІЗМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Запоріжжя – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – |
доктор наук з державного управління, професор
Розпутенко Іван Васильович,
Національна академія державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної політики.
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
Біла Світлана Олексіївна,
Інститут економіки та прогнозування НАН України,
головний науковий співробітник;
кандидат наук з державного управління, доцент
Стрельцов Володимир Юрійович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
начальник управління інформатизації навчального процесу.
Провідна установа ? Донецький державний університет управління Міністерства освіти та науки України, кафедра фінансів, м. Донецьк.
Захист відбудеться 23 листопада 2006 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 17.127.03 в Гуманітарному університеті “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий 20 жовтня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради З.О. Надюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід України від адміністративно-командної до ринкової системи управління супроводжувався трансформаційними процесами у всіх сферах економічних відносин. У фінансовій сфері державні фінанси і фінанси підприємств були роз’єднані, що привело до відокремлення суб’єктів управління та, відповідно, суб’єктивізації відповідальності за використання фінансових ресурсів у ринкових умовах.
Вирішення завдань фінансового оздоровлення економіки та зміцнення державних фінансів об’єктивно вимагали від влади створення інституціональних структур, які були призначені забезпечити фінансовий контроль не тільки за формуванням доходів держави, a й за їх розподілом та використанням. Зрештою кінцева мета фінансового контролю полягає в сприянні більш ефективному управлінню суспільними фінансами в системі регулювання соціально-економічними процесами.
За роки незалежності було створено велику кількість контрольних органів, які здійснюють свої контрольні повноваження у сфері публічних фінансів. В Україні спостерігається дублювання функцій органів фінансового контролю та низька ефективність їх функціонування в цілому, їх компетенція переплітається в процесі здійснення їх владних повноважень, відсутня координація та системність роботи.
Взаємовідносини між центральними й місцевими органами влади в частині виконання останніми покладених на них повноважень щодо забезпечення розвитку території і наявності необхідних для цього фінансових ресурсів завжди були й залишаються предметом дискусій та наукових досліджень. Проблема фінансової самостійності місцевого самоврядування також не втрачає своєї актуальності протягом усього процесу розвитку суспільно-політичних та економічних відносин будь-якої країни.
На сьогодні питання фінансового контролю перебувають у центрі уваги багатьох фахівців, а саме: М.Т. Білухи, Ф.Ф. Бутинця, А.Д. Бутка, В.М. Гаращук,
А.Б. Ісмаїлова, М.М. Каленського, В.П. Нагребельного, В.О. Шевчука, О.В. Юрченка, а також у працях зарубіжних вчених І.А. Бєлобжецького, Е.А. Вознесенського, О.Ю. Грачової, С.Н. Рябухина.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФІНАНСОВО-БЮДЖЕТНИЙ КОНТРОЛЬ В МЕХАНІЗМІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок