Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація багатоабонентської доставки інформації у мобільних системах та мережах

Організація багатоабонентської доставки інформації у мобільних системах та мережах

Назва:
Організація багатоабонентської доставки інформації у мобільних системах та мережах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,22 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛУЦЬКИЙ МАКСИМ ГЕОРГІЙОВИЧ
УДК 004.4 (043.3)
Організація багатоабонентської доставки
інформації у мобільних системах та мережах
05.13.06 автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі комп’ютеризованих систем управління Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент Кулаков Юрій Олексійович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" МОН України, доцент кафедри обчислювальної техніки.
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Жуков Ігор Анатолійович, Національний авіаційний університет МОН України, директор Інституту інформатики Національного авіаційного університету МОН України,
кандидат технічних наук, доцент Коваленко Анатолій Єпіфанович, Національний університет харчових технологій МОН України, завідувач кафедри інформатики.
Провідна установа
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, відділ №102.
Захист відбудеться “10 ” червня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01 в Національному авіаційному університеті МОН України за адресою: 03164, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету МОН України за адресою: 03164, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “ 05 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01
кандидат технічних наук |
Єременко В.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Розширення сфери використання автоматизованих систем обробки інформації і управління рухливими об'єктами визначає актуальність розробки і впровадження прогресивних інформаційних технологій на основі використання безпровідних каналів передачі даних. У свою чергу, особливості функціонування мобільних комп'ютерних систем і мереж визначають необхідність пошуку нових рішень при організації доставки повідомлень мобільним абонентам, тому що переміщення мобільних терміналів (МТ) може призвести до розриву віртуального з'єднання і, як наслідок, до втрати інформації. У зв'язку із широким використанням мультимедійних додатків актуальною є задача організації багатоабонентської передачі інформації, тобто одночасної передачі інформації від одного джерела до деякої групи абонентських систем (АС). Особливу актуальність багатоабонентська передача одержує в мобільних мережах, тому що міграція МТ визначає необхідність постійної реконфігурації групи багатоабонентської доставки інформації.
Таким чином, розробка і дослідження способів спрямованих на підвищення ефективності багатоабонентської доставки інформації в мобільних комп'ютерних системах і мережах є актуальною і має теоретичне і практичне значення.
Зв'язок дисертаційної роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у 1998-2001рр відповідно до планів науково - дослідницьких робіт кафедри обчислювальної техніки НТУУ “КПІ”: НГР № 0100U000101 “Розробка моделі надвисокопродуктивної масштабуємої обчислювальної системи для захисту баз даних у надвисокопродуктивному обчислювальному багатопроцесорному комплексі (супер-ЕОМ)” (1998-2001); у 2002-2003 рр. відповідно до планів науково - дослідницьких робіт НАУ: НДР №22-Ф4 “Розробка методів та засобів апаратної та програмної підтримки високопродуктивних систем та мереж”.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення продуктивності комп'ютерних систем і мереж за рахунок більш ефективної організації багатоабонентської доставки повідомлень.
Основні задачі дослідження, відповідно з поставленою метою, полягають у наступному:
1. Аналіз відомих способів організації передачі даних у мобільних комп'ютерних системах і мережах багатоабонентської доставки повідомлень з метою виявлення факторів, що найбільше впливають на ефективність багатоабонентської доставки інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Організація багатоабонентської доставки інформації у мобільних системах та мережах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок