Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ АТ "НКМЗ")

МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ АТ "НКМЗ")

Назва:
МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ АТ "НКМЗ")
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,94 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦИОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
На правах рукопису
УДК 339.138:658
Корж Марина Володимирівна
МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ У СИСТЕМІ
МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
(НА ПРИКЛАДІ АТ "НКМЗ")
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства
і організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти України (м. Краматорськ)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України
Амоша Олександр Іванович,
Інститут економіки промисловості НАН України (м.Донецьк), директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Макогон Юрій Володимирович,
Iнститут економiки промисловостi НАН України,
провiдний науковий спiвробiтник вiддiлу економiчних проблем науково-технiчного прогресу в промисловостi
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Пампура Ольга Іванівна,
Донецька державна академія управління Міністерства освіти України, доцент кафедри фінансового менеджменту
Провідна установа - Харківський державний економічний університет Міністерства освіти України (м. Харків), кафедра економіки і маркетингу
Захист відбудеться “ 28 ” жовтня 1999 р. о 14 годинi на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 Інститут економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 340048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “ 27 ” вересня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Поклонський Ф.Ю.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У сформованій в даний час на Україні ситуації в умовах переходу до ринкових відносин має місце гостра конкурентна боротьба між виробниками, що змушені удаватися до різних маркетингових дій, орієнтованих на інтенсифікацію збуту продукції, що випускається. Однак, даний процес неможливий без проведення об'єктивного аналізу конкурентоспроможності запропонованої ринку товарної одиниці.
На відміну від показників, що знайшли своє застосування при командно-адміністративній системі для характеристики запропонованого споживачу продукту, конкурентоспроможність описує не тільки технічну сторону реалізації проекту, але й дозволяє виявити ступінь його відповідності витратам, необхідним для придбання і споживання. Даний показник дозволяє продуценту не тільки визначити ступінь задоволення існуючої потреби зробленим ним товаром, але й розрахувати частку ринку, що потенційно належить йому. Тому що між їхніми значеннями і розміром одержуваного прибутку підприємством існує прямо пропорційна залежність (збільшення рівня конкурентоспроможності тягне за собою ріст частки ринку, що призводить до максимізації чистого прибутку), то постає висновок, що цей показник характеризує ефективність діяльності виробника. Таким чином, останній повинний зосередити всі зусилля на максимізації рівня конкурентоспроможності. Щоб уникнути похибок і помилок у процесі здійснення маркетингових досліджень і для підвищення їхньої ефективності необхідно забезпечити точність розрахунку рівня приведеного показника.
В даний час в області аналізу споживчих товарів існують необхідні методики. Однак, у сфері розробки, випуску і реалізації продукції виробничого призначення дана задача ускладнюється тим, що для досліджуваного класу продуктів праці недостатньо забезпечити максимизацию рівня якості при одночасній мінімізації витрат. Така ситуація складається в результаті того, що промислові товари купуються покупцем із метою подальшого одержання прибутку від їхнього використання (споживання).
Виходячи з цього, користувачами висуваються високі вимоги до підвищення ефективності експлуатації устаткування, що купується. Таким чином, назріла гостра необхідність зосередження зусиль на розвитку функціонального підходу в сучасному маркетингу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО ПІДХОДУ У СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ НА ПРОМИСЛОВОМУ ПІДПРИЄМСТВІ (НА ПРИКЛАДІ АТ "НКМЗ")

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок